Дорожні вишукування

0 / 5. 0

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Дорожні вишукування в Києві

Інженерні вишукування доріг - це вид передпроектних робіт, сфокусований на вивченні геологічних, технічних і економічних факторах впливу на будівництво і безпечну експлуатацію залізничних шляхів або автомагістралей.

Мета досліджень полягає в пошуку технічно грамотних і економічно обгрунтованих проектних рішень.

Підсумкові показники досліджень є основою для розробки проекта, робочої документації та схематичних планів розвитку доріг.

Звертайтеся в компанію «ГеоПлан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві і в усій Україні

консультація

Що дає проведення дослідження доріг

Будівництво дорожніх магістралей продовж вальний і різноплановий процес , який починається з досліджень території і проектування, а завершується одночасно з про здачею шосе в експлуатацію . Ключові завдання досліджень:

 • обгрунтованість вибору траси і використовуваних матеріалів;
 • підбір обладнання, спецтехніки і методологій;
 • визначення обсягів геолого-топографічних робіт і умов будівництва.

Геодезисти не обмежуються перевіркою підготовки землі перед запуском робіт , вони беруть участь в розробці карти оптимальних маршрутів з плануванням схилів, тунелів і естакад. Пошук кращого маршруту вимагає обстеження території , проведення геозйомки і складання топоплану . Вишукування автодороги допомагає скоординувати будівельний процес і переконатися в правильності місця для розбивки траси.

Як ми працюємо?

 1. Консультація по вашому питанню

 2. Виїзд бригади на об'єкт

 3. Виконання робіт на об'єкті

 4. Видача документів

Різновиди і складові досліджень

Передпроектні дослідження можуть бути автомобільними і залізничними, спрямованими на збільшення пропускної здатності, поліпшення стану паркінгів і станцій, зведення додаткових шляхів і транспортних розв'язок.

Сукупність економічних, інженерних і геологічних факторів допомагає визначити:

 • параметри, напрямок, окремі елементи і особливості земляного полотна проектованої автомобільної або залізничної траси;
 • вибрати правильне місце для паркінгу або депо;
 • розрахувати обсяги і вартість майбутніх робіт.

Для трасування, з вимірів кривизни ділянок і побудови горизонтального профілю майбутньої магістралі застосовують тахеометри, нівеліри і далекоміри цифрового покоління.

Вишукування починаються з вивчення оновлених і архівних матеріалів по будмайданчику , включаючи дані гідрології, геологічних і кліматичних умов необхідних для захисту лінійного об'єкта від агресивного впливу природи.

Крім аналізу зібраних відомостей, вишукування передбачають:

 • проведення топознімання території,що забудовується;
 • буріння шурфів для випробування ґрунтів і підземних вод;
 • тестування і аналіз зразків грунту , результати яких необхідні для проведення земляних робіт і визначення придатності ґрунтів для насипів;
 • на заключній стадії оброблені матеріали оформляються в технічну звітність.

Отримані відомості є основою для складання докладного схематичного плану, що відображає параметри території, рельєфні особливості, координати, інженерні та ресурсні об'єкти.

Вишукування при реконструкції доріг

І стягнені для реконструкції автомобільних доріг , що займає проміжне місце між новобудовою та капремонтом, регламентуються інструкцією і нормативами , конкретної категорії. Дослідження проводяться в двох варіантах:

 • по цілині і експлуатованої дорозі;
 • в особливо складних умовах в три стадії з вказівкою всіх значень, які характеризують плюси і мінуси кожного варіанту.

У підсумковій звітності відзначають міцні і недостатньо міцні ділянки , спотворення геологічного профілю і техніко-економічні показники, які служать основою для вибору рекомендованого напрямку.

Геологічні вишукування для реконструкції залізничного полотна - обов'язкова складова проектування, спрямована на поліпшення магістралі.

Це комплекс різнопланових досліджень, який би вивчення локальної гідрогеології, рельєфу, грунтів, підземних вод та отримання топографо-геодезичних даних для всебічної оцінки техногенних ризиків.

Компанія « ГеоПлан » оперативно і якісно виконує дорожні вишукування будь-якого рівня складності в Києві та області. Ми пропонуємо замовникам: :

 • допомога інженерів-геологів і геодезистів з багаторічним практичним досвідом, необхідними сертифікатами та допусками
 • геодезичне обладнання останнього покоління;
 • безоплатні консультації та ввічливе обслуговування.

Гнучка ціна на вишукування для доріг обумовлена необ хідності індивідуальних розрахунків через мінливості факторів впливу на вартість. Дізнатися подробиці і зробити замовлення можна у нас на сайті, по телефону або E- mail.

Отримати консультацію за геологічними і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки і буріння свердловин Ви може у наших фахівців

+38 (073) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотний дзвінок