ГЕОЛОГІЧНІ ВИШУКУВАННЯ ГРУНТУ

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Визначити стійкість, надійність і безпеку зведених будинків і архітектурних споруд можна на ранніх етапах будівництва за допомогою затребуваною послуги - геологія грунту під фундамент. Замовити її вигідно і доступно сьогодні в Києві в компанії «Геоплан». Наші досвідчені співробітники з багаторічним досвідом роботи в даній сфері володіють необхідними навичками і знаннями, що дозволить оперативно, грамотно і якісно провести дослідження грунту на будівельному об'єкті. Відзначимо, що професійне виконання процедур дозволить не допустити проблем з просіданням ґрунту під впливом фундаменту будівлі і інших несприятливих ситуацій.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Геологічні дослідження – необхідність у будівництві

В оформленні проекту на будівництво споруди особливу роль відіграє сучасне геологічне дослідження грунту. Без проведення цієї процедури неможливо звести міцну, надійну споруду на ґрунтовному фундаменті. У цьому допоможуть геологи та інженери інженерно-геологічної компанії «Геоплан», забезпечивши професійний підхід в геологічному дослідженні грунту під фундамент з ретельним вивченням властивостей і необхідних характеристик. Варто врахувати, що для кожної споруди важливим параметром є глибина активної зони або залягання грунту, на яку буде постійно відбуватися вплив. Тому слід знати не тільки розмір майбутньої споруди, але тип її фундаменту і грунту. І для кожного об'єкта аналіз ґрунтів в геології розраховується індивідуально.

Сучасна геологія грунту - це комплекс досліджень, що виконується з бурінням свердловини для відбору ґрунтових проб, аналізу підземних вод з проведенням польових випробувань і лабораторних досліджень. Визначити обсяг таких робіт можна після обстеження ділянки. Але дослідження грунту під будівництво можуть проводитися на всіх етапах будівельних робіт, щоб отримати точні дані складу грунтів, товщини грунтів, глибину промерзання, рівня залягання підземних вод та інші. На підставі проведених досліджень геології грунтів можна зробити висновок про придатність території, обраної для будівництва об'єктів різного призначення.

Особенности геологии исследования грунта

Є деякі інженерні компанії, які керуються при заключенні геологічними картами. Такі дослідження можна зіставити з самостійним аналізом грунтів. Але професійне дослідження грунту під фундамент передбачає обов'язковий виїзд на об'єкт фахівців. Ми стикаємося з питаннями наших клієнтів про те, чи можливе проведення таких робіт самостійно. І відзначимо, що можна провести візуальний огляд на предмет глибини залягання підземних вод, однорідності грунтів, чи легко пройде через грунт вода, тип ґрунту і пучинистість грунтів. У будь-якому випадку такі параметри будуть недостатніми і не точними для складання проектної документації. Якщо навіть бурити самостійно свердловини в декількох місцях, це не дозволить точно визначити структуру, склад грунтів та інші параметри.

Професійне дослідження грунту для фундаменту має ряд особливостей, які невидимі для замовників. Тому слід розуміти точне визначення, що таке геологічні дослідження від професіоналів, і що вони включають.

У нашій компанії інженери-геологи проведуть комплексне дослідження грунту для фундаменту майбутнього будинку або іншого об'єкта з виконанням наступних робіт:

  • разбивку осей будівлі;
  • буріння розвідувальних свердловин;
  • винос меж ділянки;
  • аерофотозйомку;
  • відбір проб ґрунту та підземних вод для лабораторних досліджень та заключення.

А також ми виконаємо ряд інших процедур для складання будівельного проекту, оформлення дозвільної документації на проведення робіт. Співробітники компанії нададуть повний звіт про різновиди, твердості грунтів, глибини промерзання, наявності та рівні підземних вод, зможуть провести розрахунки площі фундаменту та інше.

Вартість послуги на дослідження грунту досить прийнятна для наших клієнтів в порівнянні з іншими аналогічними пропозиціями на українському ринку. Вона формується з урахуванням обсягу робіт, площі території, задіяної техніки, інструментів. У нашій компанії є все, щоб в найкоротші терміни максимально швидко, якісно і професійно виконати поставлені завдання для продовження будівництва. Довіряючи нам проведення геологічних вишукувань, клієнти гарантовано отримують точні результати з високою якістю виконання. Попередньо можна проконсультуватися по всім питанням по телефону, і оформити замовлення на проведення геології фундаменту в зручний час.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок