Дослідження грунту

1 / 5. 1

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Дослідження грунту

Повноцінні геологічні дослідження грунту під будівництво - це не тільки найважливіша технічна вимога, певне на законодавчому рівні, але також найважливіша умова якості проведених робіт і подальшої безпечної експлуатації зведених об'єктів. Швидке геологічне дослідження грунту, ціна якого вас влаштує - одне з найважливіших напрямків роботи компанії «Геоплан».

Навіщо і кому потрібна геологія грунту?

Лабораторне обладнання в Геоплан

Геологія грунту повинна враховуватися при організації будь-яких робіт, пов'язаних з будівництвом і реконструкцією об'єктів будь-якого призначення. Це дослідження, проведене ще на етапі проектування, дозволяє оцінити всі нюанси, пов'язані з якістю, безпекою та екологічним станом грунту на відведеній території.

При цьому важливим є комплексний підхід до геологічного дослідження грунту, що включає аналіз забруднень грунту небезпечними речовинами. Необхідно також провести аналіз води на ділянці, щоб зрозуміти, походить вона для вживання, купання і поливу сільськогосподарських культур.

Звертайтеся в компанію «Геоплан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві і в усій Україні

консультація

В ході експертної оцінки грунту можна отримати чітке уявлення про те, наскільки він родючий, чи підходить для садівництва і городництва, які добрива потрібні, щоб поліпшити його характеристики. Таким чином, геологія грунту важлива при придбанні дачних ділянок, землі під забудову, полів і так далі. Ціна дослідження грунту виявиться не такою високою, якщо врахувати, що дослідження можуть допомогти уникнути великої кількості проблем, вирішення яких потребує значних витрат.

Дослідження грунту в києві та україні: основні етапи та питання вартості

Буріння землі від Геоплан

Сам процес комплексного дослідження грунту під будівництво, під фундамент або для проведення сільськогосподарських робіт планується з урахуванням всіх факторів, від яких безпосередньо залежить точність усіх показників. У будь-якому випадку, геологія грунту включає різнопланові польові дослідження і лабораторний аналіз. В цілому, можна виділити кілька етапів дослідження:

 • попередній аналіз і вибір методів дослідження грунту;
 • буріння свердловин геологорозвідки, щоб отримати проби грунту в декількох місцях ділянки;
 • лабораторні дослідження грунту, вивчення його геологічних властивостей, аналіз специфіки і структури грунту;
 • підготовка звітної документації.

На геологічні дослідження грунту під фундамент ціна формується індивідуально з урахуванням обсягу робіт, кількості свердловин, обраних методів, площі ділянки і так далі. Перед початком робіт обов'язково складається кошторис, який узгоджується з замовником. Попередню вартість дослідження грунту в Києві і в Україні ви можете дізнатися, зв'язавшись з нашими менеджерами.

Вартість дослідження грунту

ПОСЛУГА

ЦІНА, ГРН

 • Геологічне дослідження грунту. 2 свердловини по 8 м

  від 5 000

 • Геологічне дослідження грунту. 3 свердловини по 8 м

  від 6 000

 • Геологічне дослідження грунту. 2 свердловини по 10 м

  від 8 000

Методи та види аналізу

Аналіз грунту Геоплан

Методи дослідження грунту вибираються, виходячи з конкретних завдань та особливостей ділянки. У нашій компанії можна замовити такі види аналізу:

1. Хімічне дослідження грунту, яке дозволяє визначити наявність різних елементів і сполук, вирахувати рівень концентрації небезпечних металів, наявність поживних речовин, кислотно-лужні характеристики. За результатами аналізу складається експертний висновок про рівень хімічного забруднення грунту.

2. Радіологічне дослідження. Експертиза, проведена з використанням високоточного спектрометра, дає можливість визначити ступінь забруднення грунту небезпечними радіоактивними відходами.

3. Мікробіологічний аналіз дозволяє визначити, які бактерії і мікроорганізми сконцентровані в грунті.

4. Агрохімічне дослідження грунту направлено на визначення концентрації тих елементів, які можуть чинити негативний вплив на сільськогосподарські культури і зелені насадження.

5. Токсикологічна експертиза необхідна для того, щоб з'ясувати, чи немає в грунті миш'яку, свинцю та інших отруйних речовин.

6. Мінералогічний аналіз дає можливість точно визначити, які мінеральні компоненти первинного і вторинного виду знаходяться в грунті.

За результатами дослідження завжди видається висновок з рекомендаціями фахівців.

Як ми працюємо?

 1. Консультація по вашому питанню

 2. Виїзд бригади на об'єкт

 3. Виконання робіт на об'єкті

 4. Видача документів

Геологія грунту: професійний підхід та оптимальні ціни

Якщо вам необхідні якісні геологічні дослідження грунту за прийнятною ціною, зверніться в компанію «Геоплан». Варто виділити наступні наші переваги:

1. Величезний досвід роботи з геологорозвідки ділянок та проведення досліджень по геології і геодезії будь-якої складності. До ваших послуг - команда висококваліфікованих інженерів, які виконують свою роботу максимально швидко і з дотриманням всіх діючих нормативів і актуальних стандартів.

2. Наявність сучасного обладнання та інноваційного технологічного інструментарію. Це дає змогу дотримуватися граничної точності результатів, що особливо важливо при проведенні дослідження грунту під фундамент, від якого безпосередньо залежить міцність і тривалість експлуатації об'єктів.

3. Наявність власної лабораторії, що дозволяє оперативно проводити всі види аналізу грунту.

4. Комплексний підхід, завдяки якому замовник має можливість отримати висновок про всі необхідні характеристики грунту, виходячи зі своїх актуальних завдань.

5. Надання докладного звіту з професійними рекомендаціями, пов'язаними з використанням ділянки для конкретних цілей, усуненням або зведенням до мінімуму впливу негативних факторів.

Ми виконуємо дослідження грунту і для юридичних, і для фізичних осіб. Зв'яжіться з нами зараз, і наші фахівці швидко вирішать навіть найскладніші завдання, пов'язані з аналізом грунту.

Отримати консультацію за геологічними і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки і буріння свердловин Ви може у наших фахівців

+38 (073) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотний дзвінок