Розробка і облаштування кар’єру

0 / 5. 0

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Розробка і облаштування кар'єру

Розробка кар'єрів - входить у пріоритетний напрямок геологічної компанії «ГеоПлан».

Професійна організація, що володіє знаннями і практичним досвідом в інженерно-геологічному супроводі розробки кар'єрів, швидко та дешево:

  • проведення георозвідки;
  • оцінити запаси продуктивних пластів;
  • розробить життєздатні рішення по оптимізації гірничодобувного процесу та мінімізації нераціональних витрат.

Прогресивна спецтехніка і устаткування дозволяють нам справлятися із завданнями будь-якої складності.

Отримати консультацію та замовити облаштування кар'єру можна по телефону або E- mail.

Звертайтеся в компанію «ГеоПлан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві і по всій Україні

отримати консультацію

Розробка нового кар'єра

Кар'єр - це виробка на поверхні землі, де видобувають корисні копалини для забезпечення будівництва та агропромислового комплексу за затребуваними матеріалами.

Низька собівартість витягу каменю, піску, гравію та інших мінералів - основна причина зростаючої популярності відкритого способу видобутку корисних копалин.

Київська область багата на піщані та гравійно-галькові родовища, розробка яких потребує різнопланових геодезичних послуг в інженерному супроводі, що надаються компанією «ГеоПлан».

Наші замовники отримують професійну допомогу на кожному етапі видобутку копалин у відкритих виробках.

1. Підготовча стадія з георозвідкою , вивченням поточних і архівних відомостей про геостан об'єкту, параметрах основної породи і розміщенні водоносів.

2. Отримання дозволу на проведення кар'єрних робіт.

3. Створення на базі отриманих даних проектної документації з відомостями про граничну глибину, висоту уступів, стійкості бортів та іншіх особливостей відкритої виробки.

4. Узгодження проекту родовища в уповноважених органах.

Проекти розробки кар'єрів - початкова стадія професійної підтримки, яка триває аж до ліквідації виробки через вичерпання ресурсів.

Розробка піщаних кар'єрів

Пісок - пухкий матеріал, який видобувається в кар'єрі і без якого не обходиться жоден будмайданчик.

Видобуток піску відкритим способом здійснюють за допомогою екскаваторів, бульдозерів, скреперів, підвісних канатних доріг та іншого обладнання, вибір якого залежить від глибини розміщення породи

1.Розробка піщаного кар'єру починається з розбивки опорних мереж, що представляють собою основу для подальших геодезичних вимірювань і розрахунків.

Піщані шари зазвичай залягають не дуже глибоко, але можуть ховатися під водоносами.

Для вилучення піску потрібно акуратно зняти родючий грунт, а потім видалити зайві верхні шари, які називають розкрив

Проведення розкривних робіт дозволяє зберегти якість піску і не допустити змішування з фракціями сторонніх мінералів.

2.Після видалення не становлять промислової цінності шарів, намічають напрям гірських виробок, позначають місця розміщення спецтехніки та прокладають транспортні шляхи.

Коли підготовчі роботи завершені, приступають до процесу вилучення піску з використанням спецтехніки і навісного обладнання.

Розробка гравійних кар'єрів виробляється за аналогічною схемою.

Співпраця з компанією « ГеоПлан », що володіє ліцензією на маркшейдерські роботи, приносить замовникам очевидні переваги у вигляді прискорених термінів і мінімізації витрат, забезпечених застосуванням обладнання нового покоління.

Отримати консультацію за геологічними і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки і буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

або замовте

зворотний дзвінок