Термін придатності інженерно-геологічних вишукувань

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст
Термін придатності інженерно-геологічних вишукувань

Плануючи будівництво будинку, або бажаючи провести реконструкцію заміського котеджу, або дачного будиночка, слід перш виконати обстеження ділянки. Цей процес має на увазі дослідження властивостей грунту, рельєф ділянки, склад грунтових вод і інші процедури. Але якщо є готовий технічний звіт, то не варто проводити процедуру повторно в повному обсязі. В даному питанні допомагає актуалізація в будівництві - це комплексний періодично повторюваний процес, який призводить проект у відповідність прийнятих будівельних норм і вимог для поліпшення показників вихідних даних. Замовити послуги актуалізації звіту даних інженерних вишукувань можливо в інженерно-геологічної компанії «Геоплан».

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Інженерно-геологічні вишукування - термін дії, особливості актуалізації

Щоб провести інженерні вишукування, термін дії яких на перший погляд закінчується, необхідно викликати наших співробітників компанії. Вони приїжджають на об'єкт, вивчають наданий вами звіт і проводять буріння контрольних свердловин. Їх кількість залежить від площі об'єкта. Потім проводиться процедура лабораторних випробувань, на підставі результатів якої проводиться зіставлення отриманих даних з даними в звіті.

Інженер-геолог вносить коригування, після чого замовнику надається якісний звіт. Його вже в готовому вигляді можна відправити на експертизу, що значно заощадить час і кошти (практично в половину в порівнянні з оформленням нової документації). Термін геологічних вишукувань вказується в заключному звіті. У разі його завершення, інформація з наданої документації власником об'єкта не приймається для розрахунків. Тому важливо провести актуалізацію геологічних вишукувань.

Інженери-геологи нашої організації проведуть спеціалізовані роботи, за допомогою яких визначаються параметри порід, включаючи фізико-механічні властивості і гранулометричний склад. Процедура необхідна для проектування замовником запланованого об'єкта будівництва або реконструкції з урахуванням геологічного середовища. Актуальність отриманих даних дозволяє відповісти на питання, скільки діють інженерно-геологічні вишукування. Проведення досліджень необхідно для елементів, що виділяються по однорідності порід, що зустрічаються і входять в товщі розрізу, а також за параметрами.

Важливо відзначити, что срок терміну давнини геодезичних вишукування варіюється від цільового призначення об'єкта будівництва. Наприклад, срок терміну давності досліджень важливий для складних будівель, великих промислових будівель, багатоповерхових будинків. Але для індивідуального будівництва строк дії геологічних вишукувань більш лояльний, що дозволяє оновлювати інформацію досліджень протягом 10 років. У разі відсутності актуальних досліджень для промислових, адміністративних об'єктів, що перевищують по висоті два та більше поверхів, можуть виникнути проблеми при проходженні експертизи проектної документації.

Відносно вивчення властивостей грунту і складу грунтів, враховується їх кожен елемент з певною потужністю. Тому при збільшенні метражу потрібна більша кількість проб, включаючи зразки підошви і покрівлі. Різні ділянки місцевості містять набір грунтів, включаючи піски, суглинки, глину, пісковики та інші. Загальні про них відомості фахівці отримують зі старих звітів, але властивості проходять нові дослідження в разі закінчення терміну давності геологічних вишукувань.

Необхідність проведення інженерно-геологічних спостережень

Необхідність проведення інженерно-геологічних спостережень

Дослідження з метою актуалізації терміну дії інженерно-геологічних вишукувань необхідні для запобігання негативним процесам у грунті і на поверхні грунту. Адже часто виникає на дослідних ділянках рух грунтів вниз по схилу через навантаження будівлею. В результаті виникає загроза об'єктам, розташованим нижче, або для самої будови, тому що фундамент буде в аварійному стані.

Визначити точний термін дії результатів геологічних вишукувань з дослідженням ділянки дозволить убезпечити від зсувів і зрушень споруди. На основі досліджень можна підібрати фундамент, і оформити грамотний проект для наступних завдань:

  • Створення будівельного проекту
  • Капітальний ремонт будівель
  • Дослідження місцевості з об'єктами будівництва та інфраструктурою
  • Реконструкція та інші.

Після завершення терміну дії геологічних вишукувань можна знову звернутися в нашу компанію за цією послугою. Інженери визначать особливості об'єкта і підберуть комплекс заходів щодо його захисту від впливу навколишнього середовища. Телефонуйте, консультуйтесь з потрібних питань і оформлюйте замовлення!

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок