Геологічні вишукування для проектування лінійних споруд

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст
Геологічні вишукування для проектування лінійних споруд

На ділянках, де планується зводити лінійні будівлі і споруди, необхідною умовою буде проведення інженерно-геологічних вишукувань. Геологічні роботи виконуються з урахуванням довжини траси споруд, складності геологічних умов, поширення специфічних грунтів та інших компонентів. Спочатку вивчаються результати топографічної, космо- і аерозйомок з візуальним спостереженням. Складність проведення процесу виникає в разі непрохідності територій, або великої кількості комунікацій і будівель. Щоб отримати дозвіл на проведення досліджень, пропонуємо скористатися послугами інженерно-геологічної компанії «Геоплан». Ми виконаємо всі інженерно-геологічні дослідження вашого об'єкта будівництва «під ключ».

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Що входить в геологічні вишукування для проектування лінійних споруд?

Що входить в геологічні вишукування для проектування лінійних споруд?

До завдань проектування лінійних споруд входить визначення на місцевості положення лінії траси. При обраному варіанті необхідно враховувати збалансованість земляних робіт за обсягами, вписуватися в навколишнє середовище з забезпеченням найменшого її порушення. Велика частина завдань вирішується на етапі геологічних вишукувань, польовому і камеральном (план, схема) трасування.

Попередньо вишукування трас лінійних споруд відображаються в схемах, що забезпечує отримання геології грунтів для розробки проектування та виконання робіт різних варіантів. Для цього рекомендується провести комплексне вивчення інженерно-геологічних характеристик обраної території будівництва з виділенням інженерно-геологічних елементів. Також на цьому етапі робіт розробляються польові та лабораторні методи розрахункових і нормативних характеристик грунтів, динаміки геоморфологічних процесів з корозійною активністю грунтових вод.

Що включають геологічні вишукування для лінійних споруд, питання, яке хвилює багатьох замовників. Тому пропонуємо ознайомитися з основними видами робіт:

  • буріння розвідувальних свердловин для визначення літологічного розрізу;
  • відбори зразків води, проб грунту, рівень грунтових вод, а також проби порушених і непорушених ґрунтів;
  • лабораторні дослідження проб і зразків;
  • обробка даних досліджень і лабораторних аналізів з оформленням техзвіту, висновків, рекомендацій за результатами геології для будівництва об'єктів.

Для проведення інженерно-геологічних процедур необхідно надати:

  • Технічне завдання на інженерно-геологічні вишукування
  • Топографічні зйомки з нанесеною ділянкою лінійної будівлі
  • При отриманні дозволу на проведення геологічних вишукувань повинен бути список документів, який можна уточнити у інженерів.

Якщо виникла необхідність в проведенні досліджень, пропонуємо замовити послугу - інженерна геологія для будівництва в нашій компанії.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок