Аналіз води

0 / 5. 0

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Аналіз води

Аналіз води для облаштування систем зрошення і питного водопостачання - настільки ж важливий напрямок компанії «Геоплан», як, наприклад, лабораторні дослідження грунту або геодезичний моніторинг. Ми виконуємо не тільки аналіз проб води, але облаштування артезіанських свердловин і систем водозабору з водойм, буріння, грунтуючись на ефективних інженерних рішеннях.

Чомі важливий і кому потрібен аналіз води?

Лабораторія Геоплан

Всім відомо, що чиста вода - прозора рідина без запаху і вираженого смаку, яка при зниженні температури нижче нуля перетворюється на кригу, а при кипінні стає паром. У природі вона може перебувати у всіх трьох станах одночасно і зовсім не залежить від того, чи є життя на землі. У той же час, без води життя неможливе.

Саме її гарна якість і достатня кількість - найважливіша запорука здорового довголіття, зцілення і омолодження всіх живих організмів. Не випадково вона у всіх народів є символом чистоти і родючості, який безпосередньо пов'язаний з народженням і смертю всієї світобудови.

Багато хто знає також, що вода - це універсальний розчинник органічних і неорганічних речовин, ідеальне середовище для здійснення найважливіших процесів. Вона життєво необхідна людині, яка для здоров'я повинна пити до трьох літрів води в день, не замінюючи її іншими напоями, які можуть вгамувати спрагу, але не здатні прискорити процеси регенерації і доставити клітинам достатню кількість кисню. Найкраще вживати якомога більше мінеральної води з мінімальною мінералізацією. Щоб їжа краще засвоювалася, приблизно за півгодини до трапези варто попити води. Ідеально, якщо вона буде тієї ж температури, що і температура тіла. Занадто холодна вода подразнює слизову.

Чи варто говорити, наскільки важлива вода для поливу і зрошення, для культивування сільськогосподарських культур і садових рослин? Але у всіх випадках мова йде не про будь-яку воду, а саме про якісну вологу, позбавлену шкідливих домішок і небезпечних добавок. На жаль, не всі наземні і підземні джерела задовольняють найважливіші вимоги.

Аналіз води необхідний всім, хто має намір використовувати земельну ділянку для будівництва житла, фермерства або розвитку сільського господарства в великих масштабах. Беручи інші радикальні рішення, варто відразу розуміти, з водою якої якості доведеться мати справу.

Звертайтеся в компанію «Геоплан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві і в усій Україні

консультація

Аналіз води для поливу полів, садів і городів

Полив зі свердловини Геоплан

Якщо аналізу води для пиття багато потенційних споживачів ще приділяє увагу, якість рідини, яка буде постійно використовуватися для поливу рослин, нерідко ігнорується, що згодом може створити чимало проблем і обернутися додатковими витратами.

Вода, що має велику хімічну активність взаємодіє з великою кількістю з'єднань. Тому в її складі можна виявити різні варіанти різноманітних елементів, серед яких:

 • барій, калій, кальцій, натрій - активні метали;
 • залізо, магній, літій;
 • галогенові сполуки;
 • мінеральні солі;
 • карбонові та неорганічні кислоти;
 • нітрити, аміди, гідрати, силіциди;
 • Алкіни, алкени, карбіди, Фосфіди;
 • вугілля, гідриди.

Як ми працюємо?

 1. Консультація по вашому питанню

 2. Виїзд бригади на об'єкт

 3. Виконання робіт на об'єкті

 4. Видача документів

Наявність і співвідношення цих елементів, явний надлишок деяких з них, дозволяє визначити повноцінний аналіз води з подальшим професійним висновком. В результаті лабораторних досліджень, можна достовірно визначити якість води, виходячи з технологічних, токсикологічних та бактеріальних показників.

 • Під час технологічного аналізу фахівці визначають рівень заліза, біологічне споживання кисню, показники кислотності, жорсткості, перманганантного окиснення і так далі.
 • Токсикологічне дослідження - це, по суті, комплексна перевірка на вміст нітратів, фосфатів, органіки, важких металів і так далі.
 • У процесі бактеріального аналізу виявляються санітарно-хімічні включення, в тому числі, наявність кишкової палички, збудників інших небезпечних інфекцій і всіляких шкідливих бактерій.

Якщо ви плануєте встановлювати системи крапельного зрошення, необхідно починати з ретельного аналізу води в тих джерелах, які обрані для постійного використання. Варто пам'ятати, що для таких систем поливу потрібна вода оптимальної якості без дрібних забруднювачів, які здатні осідати в елементах системи і з часом приводити до її поломки. За результатами аналізу приймається рішення про встановлення відповідних пристроїв очищення води.

Коли планується використовувати безперебійно працююче джерело, зразок береться після як мінімум півгодинного прокачування, а якщо воду необхідно брати зі ставка, озера, каналу або річки, паркан здійснюється в центрі або нижче поверхні водойми. Якщо якість води суттєво змінюється в залежності від сезону, проби для аналізу беруться в періоди, коли він є найгіршим.

Наші переваги

Наші фахівці готові провести аналіз води з видачею експертного висновку з будь-яких джерел у різних регіонах країни. Варто виділити наступні наші переваги:

 • високий рівень професіоналізму команди фахівців з великим досвідом роботи;
 • неухильне дотримання термінів;
 • можливість комплексного замовлення різних видів послуг за оптимальною ціною;
 • наявність власного високоточного обладнання;
 • надання гарантії якості.

Працюючи в Києві і на території всієї України, фахівці компанії «Геоплан» виконають замовлення будь-якої складності. Вам необхідний аналіз води, дослідження грунту під будівництво або повний комплекс послуг по геології і геодезії? Залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами іншим способом, який вам зручний!

Отримати консультацію за геологічними і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки і буріння свердловин Ви може у наших фахівців

+38 (073) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотний дзвінок