Геологія під фундамент

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Більшість людей стикаються з таким поняттям, як геологія грунту під фундамент тільки тоді, коли на ділянці необхідно виконати певні дії перед будівництвом будинку або господарської споруди. Але впоратися з такими завданнями тільки під силу інженерам - геодезистам, які виконують весь процес відповідно діючих будівельних норм. Замовити послуги проведення геології для фундаменту в Києві та Київській області можна в інженерно-геологічної компанії «Геоплан» у зручний час.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Процедура дослідження грунту перед закладанням фундаменту

За допомогою спеціальних робіт або, інакше кажучи, проведення геології під фундамент, можна визначити стійкість, довговічність конструкції перед початком будівництва об'єкта. Застосовуючи комплекс досліджень, можна гарантувати успіх будівельних процесів. І, наприклад, великим ризиком будувати будинок на торф'яних грунтах, або на незв'язаних або техногенних грунтах. Навіть на глинистому грунті існують ризики, так як в ній міститься велика кількість води. При настанні відлиги після суворої сніжної зими вода буде збільшуватися в обсязі, що призведе до пошкодження фундаменту.

Щоб не допустити руйнування основи, а будівля витримувала допустимі навантаження, необхідно провести наступні дії:

  • дослідження грунту під фундамент на ділянці;
  • розрахунок глибини, на яку планується закладати фундамент;
  • аналіз, підготовка основи грунту;
  • обгрунтування оптимального фундаменту з урахуванням отриманих даних результату обстеження.

Довірити такі роботи слід професіоналам, що володіє спеціальними знаннями і великим досвідом.

Геологічні вишукування фундаменту — алгоритм робіт

Знати точну відповідь на придатність землі під будівництво, можливі навантаження, ймовірність непередбачених катастроф після зведення будинку дають геологічні вишукування, які проводяться в кілька етапів:

  • підготовка до проведення робіт з вивченням техзавдання і визначенням термінів;
  • проведення польових робіт на ділянці з бурінням розвідувальних свердловин і відбору проби грунту під фундамент;
  • лабораторний аналіз фізико-механічних властивостей ґрунтів та хімічного складу підземних вод.

Варто відзначити, що підземні води досліджують на агресивність при контакті з металевими і бетонними конструкціями. Після отримання результатів проби грунту під фундамент і інших даних інженери формують висновок щодо якості, безпеки зведення об'єкта на вашій ділянці.

Формування цін на послуги проведення геології для фундаменту

Проведення досліджень грунту і грунту під фундамент на будівельному майданчику за вартістю буде залежати від багатьох факторів. Але ціна обговорюється з замовниками перед укладенням договору при огляді території та складанні кошторису на виконання робіт. Відзначимо, що вартість формується з урахуванням площі будівельного майданчика, кількості розвідувальних свердловин, коефіцієнтом складності, поверховості будівлі, дальності розташування ділянки та інших.

Замовити послуги геології для фундаменту в нашій компанії вигідно і доступно в будь-який час. Ми маємо штат висококваліфікованих співробітників, обладнання високої точності, ліцензійні програми і необхідні матеріали для досліджень. Це дозволяє грамотно, точно і швидко провести всі процедури, і дає нам право гарантувати безпечну довговічну експлуатацію будівлі. Отримати безкоштовні консультації можна за телефонами, вказаними на сайті.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок