Геологія для фундаменту

0 / 5. 0

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Геологія для фундаменту

Компанія « ГеоПлан » надає в Києві і області послуги дослідження грунту під фундамент , які дозволяють визначити:

 • потужність і ключові параметри ґрунтових пластів;
 • присутність і рівень підземних посудин;
 • глибину промерзання і форми розташування грунтових шарів.

Виявлені показники дозволяють оцінити придатність локації і ґрунтового матеріалу для зведення інженерних споруд і комунікацій.

Багаторічна дослідницька практика фахівців, обладнання нового покоління та перевірені методики - основа якісних досліджень грунту від компанії «ГеоПлан», виконані у встановлені терміни за індивідуально розрахованої вартості.

Замовлення послуги можливе по телефону, E- mail і безпосередньо на нашому сайті.

Звертайтеся в компанію «ГеоПлан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві і по всій Україні

отримати консультацію

Навіщо потрібна геологія під фундамент

Правильні проектні розрахунки, засновані на точних характеристиках грунту і води, гарантують цілісність і безпечну експлуатацію зводимих споруд.

Ключові параметри ґрунтових шарів і водоносів визначають у ході вивчення геології локації. На підставі результатів камерального аналізу роблять висновки про несучу здатність ґрунтів і ймовірності впливу небезпечних геоявищ на проектовані об'єкти.

Економія на вивченні умов геології обов'язково обернеться неприємними сюрпризами у вигляді:

 • кренів;
 • просадок;
 • дефектів на поверхні і деформації конструкцій будівлі;
 • вогкості з грибковим ураженням стін у підвальних приміщеннях.

Геологія для фундаменту потрібна навіть будівлям компактних розмірів, тому що ґрунти з високою несучою здатністю розміщуються на ділянках неоднорідно.

Як ми працюємо?

 1. Консультація по вашому питанню

 2. Виїзд бригади на об'єкт

 3. Виконання робіт на об'єкті

 4. Видача документів

Геологічне дослідження грунту під фундамент

Комплексне проведення досліджень планується на базі техзавдання замовника. Обсяг передбачуваних робіт залежить від ступеня вивченості локальної геології, стадії проекту, глибини і форми залягання ґрунтових пластів.

1. Вишукування починаються з аналізу поточної і архівної інформації по території забудови, визначення кількості і місць для свердловинних проколів, вибору бурильних технологій і обладнання.

2. В процесі найактивнішої польової стадії з пробурених свердловин відбирають зразки ґрунтових шарів і підземних вод, проводять зондування і натурні тестування ґрунту пресіометрами й іншими технологіями, скорочують вірогідність помилок і пропуску неоднорідностей.

Проби, доставлені в лабораторію, піддають випробуванням і хімічному аналізу, щоб встановити ключові параметри і несучі властивості ґрунтів.

3. На Камеральній стадії обробляють масив отриманої інформації, складають підсумкову звітність і прогнозують можливі зміни геосередовища протягом часу.

Дослідження грунту під фундамент з застосуванням перевірених методологій дозволяє отримати докладні і вичерпні відомості про грунтових параметрах.

Помилки в оцінці геології грунтів призводять до сезонних підтоплень, розтріскування поверхонь , порушень цілісності окремих конструкцій і навіть обваленням будівель компактних розмірів.

Дослідження грунту під фундамент ціна

Ціноутворення на вишукування враховує розміри, геоморфологічні особливості та складність геології що забудовується, обсяги буріння, призначення і розмах проектованих будівельних робіт.

Комплексне проведення досліджень - кращий спосіб знизити вартість за рахунок одночасного відбору проб для всіх різновидів досліджень без повторного свердловинного буріння.

Залишилися питання? Ми безоплатно вас проконсультуємо по організації і проведенню геології в Києві і області з попереднім розрахунком вартості.

Отримати консультацію за геологічними і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки і буріння свердловин Ви може у наших фахівців

+38 (073) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотний дзвінок