Геометричні параметри конструкцій та механізмів

0 / 5. 0

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Геометричні параметри конструкцій та механізмів: визначення, індивідуальний підхід

Ті, хто нічого не знають про те, чим займаються сучасна геологія і геодезія, навряд чи здогадуються, що унікальні технології дозволяють не тільки вирішувати питання геологорозвідки і займатися дослідженнями грунту, але і справлятися з серйозними виробничими проблемами. Актуальність геодезії в промисловому секторі в даний час є безперечною.

Досягнення інженерної геодезії і, зокрема, вимірювання за допомогою електронного тахометра дають можливість вирішувати різнопланові завдання, спрямовані на забезпечення ефективного функціонування підприємства.

Можливості геодезичної зйомки

Геодезична зйомка Геоплан

Професійно виконана геодезична зйомка дозволяє визначити будь-які геометричні параметри обладнання - як нового, так і знаходиться в активній експлуатації. При цьому можна визначати:

  • прямолінійні залежності;
  • діаметри і радіуси, а також їх взаємне співвідношення;
  • ступінь зносу робочих поверхонь механізмів при наявності первинних параметрів і так далі.

Будь-яка металева, скляна або дерев'яна поверхня може бути перетворена в хмару точок з трьома координатами, що є основою для виконання необхідних розрахунків і отримання важливих показників.

Звертайтеся в компанію «ГеоПлан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві і в усій Україні

консультація

Вартість визначення геометричних параметрів конструкцій та механізмів

Кожне із завдань, пов'язаних з визначенням геометричних параметрів є унікальною і потребує індивідуального опрацювання плану, пошуку інженерних рішень і визначення обсягу робіт. Тому тут не може бути фіксованих цін.

Зверніться до нашого фахівця, і він виїде на об'єкт, щоб вивчити ситуацію, наявні документи і на місці визначитися з методами досліджень і необхідним обладнанням. Таким чином, буде сформована і обґрунтована фінальна ціна послуги, яка, в першу чергу, залежить:

  • від важкості вимірювань;
  • від кількості залучених фахівців;
  • від арсеналу необхідної техніки.

Первинне дослідження об’єкту становитиме 5000 гривень.

Високий потенціал геодезичних вимірювань: реальний приклад

Геодезичні вимірювання карта

Наша компанія вже допомогла багатьом підприємствам, що використовують у виробничому процесі різні види обладнання, об'єднаного в єдину технологічну лінію. Нерідко трапляється так, що виробничий процес налагоджений настільки, що ніхто не очікує раптом з нізвідки появи недоліків. Наприклад, є компанія-виробник алюмінієвих виробів. Рулонний матеріал подається на необхідний верстат за допомогою системи валів, але через тривалий період роботи без збоїв листи починають приходити до місця формування вже з істотною деформацією.

Попередній аналіз дозволив зробити висновок, що причина цього - зміщення зі своєї осі певних валів. В результаті один з них може перетягнути матеріал на одну зі сторін і далі передавати його вже в деформованому вигляді.

Інженери нашої компанії по геології і геодезії в Києві порекомендували виконати перевірку геометричних параметрів для декількох валів різного діаметру. Для цього використовувався електронний тахеометр, і була обрана зйомка в безвідбивному режимі. Було потрібно з граничною точністю визначити місце розташування фактичної осі для кожного з валів. Крім того, знайти ту висотну позначку, на якій розташована ця вісь.

Карта геоподоснови Геоплан

Подібних запитів до наших фахівців чимало, і добре, якщо є хоч якась початкова документація з нормативними параметрами. Але в описуваному випадку не виявилося ніяких технічних паперів, а значить, не було можливості навіть з'ясувати вихідний діаметр. Крім того, доступ до осей був утруднений через інші пристосування.

Але наш талановитий професіонал з великим інженерним досвідом знайшов рішення задачі, і всі роботи були виконані. В результаті вдалося отримати 3D модель частини виробничої лінії, де відображені реальні параметри валів. Таким чином, можна було оцінити ступінь відхилення осей. Як показав аналіз отриманих даних, зміщення деяких валів дійсно могло впливати на якість робіт.

Значення відхилення обчислювалося по кожному з кінців вала і потім переносилося на схему у вигляді стрілки і чисельного показника в міліметрах. Отже, можна було зрозуміти, в якому напрямку відбувся зсув, а також визначити величину відхилення. Геодезична зйомка дозволила підготувати якісні матеріали, завдяки яким наладчики підкоригували положення потрібних валів, і виробничий процес став бездоганним.

Так вирішується кожне індивідуальне завдання, і для наших професіоналів практично немає обмежень.

Реальний шлях до економії

Результатами роботи нашого фахівця, крім іншого, послужить економія коштів на діагностику і ремонт, а можливо, і на придбання нового обладнання. Якщо своєчасно виявити відхилення механізмів від їх нормативних параметрів, це допоможе правильно налаштувати обладнання, щоб експлуатувати його максимально довго і отримувати прибуток без зайвих витрат. Таким чином, геодезія і картографія служать підвищенню економічної ефективності підприємств.

Як ми працюємо?

  1. Консультація по вашому питанню

  2. Виїзд бригади на об'єкт

  3. Виконання робіт на об'єкті

  4. Видача документів

Наскільки б складною не здавалася ваша задача, фахівці компанії «ГеоПлан» знайдуть індивідуальне рішення і проконсультують з приводу подальших дій. Методи рішення можуть бути різними, але якість робіт, рівень професіоналізму і відповідальності наших співробітників залишаються незмінно високими.

Отримати консультацію за геологічними і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки і буріння свердловин Ви може у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотний дзвінок