Буріння свердловин на пісок

0 / 5. 0

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст
бурение скважин на песок

Потрібно встановити незалежну систему подачі води? Замовити послугу окремо або під ключ можна в компанії ГеоПлан. Ми облаштовуємо індивідуальні та промислові свердловини на воду по всій Україні. Точність проколів в умовах геології будь-якої складності забезпечується:

 • досвідченими буровиками;
 • обладнанням нового зразка;
 • перевіреними методологіями.

Наші замовники отримують обґрунтовану вартість, дотримання дедлайнів і готову до запуску свердловину на воду з тривалим терміном експлуатації.

Звертайтеся в компанію «Геоплан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві і в усій Україні

консультація

Буріння свердловин на пісок в Києві

Хочете створити в заміській власності такий же комфорт, як в квартирі? Забезпечити безперебійну подачу води в Києві або Київській області можна різними способами:

 • риття колодязя;
 • буріння свердловин на воду на пісок або вапняк.

Більшість власників заміської нерухомості вибирають піщаний варіант, тому що він подає воду чистіше колодязної і коштує дешевше артезіанської свердловини. Вода з лінз, розташованих на глибині до 35 метрів, відрізняється прийнятною nbsp; продуктивністю, підходить для поливу і пиття.

Як ми працюємо?

 1. Консультація по вашому питанню

 2. Виїзд бригади на об'єкт

 3. Виконання робіт на об'єкті

 4. Видача документів

Що потрібно знати про буріння свердловин на пісок

Розрізнене залягання водоносів робить буріння на пісок схожим на побачення наосліп. Але дістатися до насичених водою піщаних шарів набагато простіше, ніж до вапнякових відкладень. До того ж бурити на піску на воду можна за допомогою портативних шнекових установок без застосування громіздкої спецтехніки.

Свердловини для води проколюються різними методами. Вибір технології залежить від геологічних умов і фінансових можливостей власника ділянки. Завдання буровиків дістатися до підземних вод питної якості.

 • На глибині до 5 м можна відшукати тільки нестабільну верховодку, сформовану з атмосферних опадів.
 • Свердловина 10-метрової глибини наткнеться на грунтові води, утворені вологою просочилася з довколишніх водойм, з неприємним запахом, дивним кольором і сезонної залежністю.
 • Міжпластові води розміщуються на 20-30 метровій глибині достатньою для природного очищення.

Специфіка окремих ділянок засмучує результатами слабким дебітом свердловини або повною відсутністю лінз, від потужності яких залежить кількість води.

Ціна свердловини - не привід для економії. Довіряйте професіоналам, щоб не платити двічі. Буровики компанії «ГеоПлан» володіють колосальним практичним досвідом, розуміють процес і знають властивості водоносних горизонтів. Ми гарантуємо дотримання технологій буріння, встановлення та налаштування насосного обладнання - основу безперебійної роботи водозабору. Телефонуйте нам і залишайте заявки на сайті або E-mail.

Отримати консультацію за геологічними і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки і буріння свердловин Ви може у наших фахівців

+38 (073) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотний дзвінок

Конструкційні особливості обладнання

Конструкція свердловини складається з обсадної колони, низ якої оснащений фільтром, що захищає воду і насосний агрегат від забруднень. Елементи фільтрації з нержавіючої сталі з осередками, величина яких не перевищує розміри ґрунтових часток, служать довше і ефективніше.

Вибираючи насосне обладнання, враховують продуктивність свердловини, чистоту і інші параметри води. Насос може бути як занурювальним, так і поверхневим, якщо вода в обсадної колоні піднімається на висоту до 9 м. Для подачі води зі свердловини в будинок монтують трубопровід. Продуманий вибір обладнання гарантує максимальну продуктивність свердловин на воду.

Термін служби водозабору на піску

Тривалість життя свердловини на піску залежить від численних параметрів, включаючи:

 • частоту використання, чим регулярніше відбір води, тим довше прослужить джерело;
 • розмір часток піску, чим вони дрібніші, тим менше експлуатаційний термін свердловини.

Відсутність природного захисту від поверхневих забруднень у відносинах жив на піску вагомий привід для проведення аналізу води зі свердловини в СЕС. Отримані показники дозволять визначити ступінь потреби в додатковому очищенню води. Правильно облаштована і експлуатована свердловина на піску може прожити 10-15 років, що не так мало з урахуванням помірних грошових витрат.

Скільки коштує свердловина на пісок

Бурові роботи коштують недешево. Але знання і досвід професіоналів збільшують шанси дістатися до води. Буріння свердловин на пісок не вимагає спеціального дозволу і обходиться дешевше артезіанських джерел. Ціна формується з урахуванням:

 • геологічних умов;
 • глибини свердловини;
 • параметрів і матеріалів виготовлення обсадних колон, елементів фільтрації води;
 • установки насосного агрегату в свердловину.

Буровики компанії Geoplan зроблять свердловину на піску потрібної глибини, прокачування до повної прозорості і облаштують незалежну систему подачі води під ключ протягом 1-3 днів.