Топографічна зйомка 1:500

0 / 5. 0

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Топографічна зйомка 1:500, її можливості та особливості замовлення

Так звана «п'ятисотка», тобто топозйомка в масштабі 1: 500 виконується фахівцями компанії «ГеоПлан» при виконанні найбільш поширених видів землевпорядних і проектувальних робіт.

В цілому ж ми готові виконати зйомку в будь-яких масштабах як для приватних замовників, так і для організацій будь-якого рівня.

Топозйомка у великому масштабі: коли необхідна "п'ятисотка"?

Топографічна зйомка 1: 500 Геоплан

Топографічна зйомка 1: 500 потрібно у випадках, коли потрібен гранично повний і детальний план місцевості. Високоточне зображення необхідно:

 • для геодезичного дослідження території;
 • при складанні генеральних планів;
 • при проектуванні об'єктів малоповерхового будівництва;
 • при складанні проектів автодоріг, інженерних мереж, трубопроводів і так далі;
 • при підготовці і оформленні кадастрової документації;
 • при плануванні ландшафтного дизайну та благоустрою території.

Топографічна зйомка 1 500 - це великий масштаб, який дозволяє відобразити на плані всю інформацію про досліджуваному ділянці.

Наші професіонали виміряють і вкажуть точні відстані між об'єктами, розташованими на території, а також між граничними точками.

При цьому неодмінно фіксуються показники відстаней, кутів і висот.

Топозйомка 1: 500 передбачає нанесення на карту місцевості, крім рельєфних елементів і рослинності, також водойм, свердловин, інженерних споруд, будівель, комунікаційних мереж.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві та по всій Україні

консультація

Як виконується топозйомка у великому масштабі?

Інженерні вишукування від Геоплан

Питань про те, як виконується топозйомка конкретних ділянок, чимало.

Багато читають про топозйомку доріг в блозі або роблять запити, наприклад, на блог про топографічну зйомку газопроводу.

Важливо пам'ятати, що ця робота вимагає професійного підходу.

Як і при інших видах топографічної зйомки, при підготовці до п'ятисотки фахівці аналізують інформацію і документи, надані замовником, усі наявні карти і схеми.

Далі складається технічне завдання, узгоджується вартість топознімання, виконується основа для подальших польових робіт.

Далі бригада геодезистів відправляється на місцевість для проведення рекогносцировки - огляду території і порівняння наданих даних з реальною ситуацією. Фахівці виконують комплекс необхідних вимірювань, щоб в подальшому створити топографічний план.

У розпорядженні наших професіоналів - високоточний тахеометр, супутникові приймачі та інше обладнання, яке дозволяє виміряти всі необхідні кути і лінії, після чого виконати геодезичну прив'язку ділянки до заданої системи висот і координат.

По ходу розставляються необхідні репери, геодезичні мітки і точки, які потім дуже зручно використовувати в процесі будівництва.

Заключний етап - це, власне, складання топографічного плану 1: 500, тобто високоякісного креслення ділянки з використанням спеціальної комп'ютерної програми.

Всі результати «п'ятисотки» зводяться в єдину систему і зображуються у вигляді таблиць, планів і схем.

Щоб топозйомка 1: 500 була в результаті успішно узгоджена з містобудівними органами, відповідно до вимог, додатково складається опис координатних точок, які неможливо було відобразити на плані через високу щільності забудови.

Як ми працюємо ?

 1. Консультація з вашого питання

 2. Виїзд бригади на об'єкт

 3. Виконання робіт на об'єкті

 4. Видача документів

Документи, що надаються замовнику в результаті топозйомки

Після завершення всіх робіт замовнику надається високоякісний топографічний план ділянки, який являє собою креслення з зображенням місцевості на площині, де дотримано заданий масштаб 1: 500 з точністю близько 5 сантиметрів.

Всі виконані вимірювання відображаються в таблицях, виконаних их у формі додатку до звіту.

Важливо пам'ятати, що детальні плани обов'язково завіряються у відповідних державних структурах. Це продиктовано тим, що на картах відображаються лінії комунікаційних систем. Наша компанія виконує послуги «під ключ», включаючи сприяння у погодженні документації.

Варто пам'ятати, що топографічний план діє протягом одного року, після закінчення якого буде потрібно його оновлення і, можливо, ще одна топозйомка.

Вартість топозйомки

Інженерні роботи теодолітом Геоплан

Вартість топознімання визначається індивідуально після ознайомлення з особливостями конкретного об'єкта. При цьому , в першу чергу, враховуються:

 • площа території зйомки і протяжність лінійних споруд;
 • загальний обсяг роботи і кількості планшетів 250 на 250 метрів, які необхідно задіяти;
 • специфіка рельєфу місцевості;
 • кількість об'єктів, розташованих на ділянці, відстані між якими потребують вимірів;
 • наявність ліній комунікацій;
 • потреба в узгодженні плану та занесення результатів досліджень в єдину базу.

Конкретна ціна топознімання 1: 500 обговорюється з замовником на підготовчому етапі і до завершення робіт в рамках договору залишається незмінною.

Як замовити топографічну зйомку?

ККомпанія « ГеоПлан » надає весь спектр послуг по геології і геодезії, в число яких входить топографічна зйомка масштабу 1: 500 . Звернувшись до нас, ви гарантовано можете розраховувати на:

 • професійний підхід до роботи на всіх її етапах;
 • високоточні вимірювання, виконані суворо в обумовлені терміни;
 • повний пакет необхідної документації;
 • обгрунтовані і доступні ціни;
 • надання гарантії на виконані роботи.

Наші інженери-геодезисти мають в розпорядженні сучасне високоточне обладнання, а також сертифікати і допуски на виконання окремих видів робіт.

Щоб замовити топозйомку в Києві або в Україні, оформите заявку на сайті або зв'яжіться з нами тим способом, який вам зручний.

Отримати консультацію з геологічних та геодезичних вишукувань, а також аерофотзйомці та бурінню свердловин Ви можете у наших спеціалістів

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок