Підземні комунікації

0 / 5. 0

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Підземні комунікації в Києві та Київській області

Комунікаційна інфраструктура - важлива складова кожного населеного пункту, яка забезпечує офісні будівлі, житлові будинки і підприємства:

 • теплом;
 • електроенергією;
 • природним газом;
 • водою і каналізацією.

Обов'язковий атрибут великих і маленьких міст прокладається над або під землею для передачі рідини, газу та енергії, транспортування яких здійснюється через трубопроводи, лінії і магістралі. Комунікаційні мережі можуть пролягати під землею на нежитловий території, тому для їх пошуку користуються послугами геодезії.

Вартість геодезичних вишукувань

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Виконавча геодезична зйомка

  від 5500

 • Топозйомка з погодженням

  від 4000/1га

Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Складність проектування

Комунікаційні мережі настільки щільно переплітаються в окремих місцях, що ускладнюють вибір ділянки і ставлять під сумнів саму можливість забудови. Особливу складність представляють приховані від очей підземні лінії і трубопроводи. Встановити наявність і розташування під землею інженерних комунікацій допомагають геодезичні дослідження.

Від точності визначення місцезнаходження підземної інфраструктури залежить безпека виконуваних на ділянці робіт і правильність підключення збудованого об'єкта до комунікаційних ліній. Тому інженерно-геодезичні вишукування для будівництва проводяться на предпроектном етапі. В рамках вишукувальних робіт за допомогою високоточних приладів виконують виконавчу або топографічну зйомку.

Як все відбувається

Виконавчу геодезичну зйомку виробляють до засипання тільки що прокладених ліній, дотримуючись стандартний алгоритм:

 • підготовка, в ході якої збирають і аналізують відомості про об'єкт, отримані в рамках попередніх досліджень;
 • вибудовують планово-висотну геодезичну мережу;
 • фіксують заглушки, засувки, гідравлічні затвори і інші компоненти комунікаційних ліній, підземні частини яких відшукують в ході виконавчої зйомки.

Після завершення знімального процесу і обробки отриманих даних, створюють картографічні матеріали і формують технічний звіт.

Топографічну зйомку виробляють, коли необхідна підземна інфраструктура давно прокладена поруч або прямо під майданчиком забудови. Зведений в ході будівництва або реконструкції об'єкт необхідно правильно під'єднати до комунікаційних ліній. В ході топографічної зйомки визначають точне розміщення підземних комунікацій і місця для установки нових компонентів. Отримані результати відображають на топографічній схемі, що входить до складу проектної техдокументації.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан»,та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україні

консультація

Звертайтеся до професіоналів

Професійне нівелювання підземних лінійних споруд дає забудовнику можливість:

 • встановити місце під фундамент так, щоб закладка не порушила комунікації прилеглих ділянок;
 • оптимізувати експлуатаційні витрати;
 • заощадити в окремих випадках за рахунок установки бюджетної самопливної каналізації, замість дорогої насосної станції.

Багаторічний досвід надання послуг в сфері геодезії дозволяє компанії «ГеоПлан» гарантувати правильне виконання виконавчою владою та топографічної зйомки з отриманням достовірних даних, якісним оформленням картографічних матеріалів і техотчетності.

Отримати консультацію за геологічними і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки і буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок