Геологорозвідка

0 / 5. 0

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Геологорозвідка

Організація і виконання спеціалізованих геологорозвідувальних робіт зі складанням всієї необхідної документації - одна з найважливіших послуг компанії «Геоплан», яка стає все більш затребуваною в Україні. Висококваліфіковані фахівці проконсультують вас з питань надрокористування. Крім того, ми гарантуємо професійне ГІС-обслуговування. Практично всі послуги по геології в Києві і в усій Україні - в наших силах.

Основні задачі геологорозвідки

Горизонтальне і вертикальний вимір Геоплан

При геологорозвідці буріння свердловин проводиться з метою подальшого виконання цілого ряду досліджень, пов'язаних з корисними копалинами:

 • вивчення закономірностей їх розміщення;
 • визначення умов освіти;
 • з'ясування специфіки будови і складу родовищ.

Результатом стає складання прогнозу, успішний пошук і визначення умов залягання і, при оптимальних результатах, підготовчі роботи до успішного промислового освоєння.

Геологорозвідка: базові етапи виконання робіт

Перший етап є організаційним, коли фахівці компанії геологорозвідки розглядають замовлення, вивчають надану клієнтами і архівну документацію, після чого:

 • проектують геолого-розвідувальні роботи;
 • складають програму робіт із зазначенням термінів виконання;
 • формують проектно-кошторисну документацію.

Після узгодження всіх нюансів і підписання договору стартує польовий етап, який передбачає власне виконання геологорозвідки ділянки з геологічним супроводом цього процесу і створенням системи збору, накопичення розрахунків та подання геологічних даних.

На фінальному етапі аналізуються результати дослідження надр, техніко-економічного вивчення покладів корисних копалин і дається обґрунтована геолого-економічна оцінка об'єктів геологорозвідувальних робіт, щоб достовірно визначити їх промислове значення.

Звертайтеся в компанію «Геоплан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві і в усій Україні

консультація

Методи і підходи

Інженерна геологія Геоплан

Завдяки поєднанню традиційних методів геологічних досліджень і сучасних комп'ютерних технологій, ми маємо можливість в кожному конкретному випадку створити оптимальну схему розвідувальних робіт, що максимально відповідає специфіці об'єкта надрокористування та забезпечує успішне вирішення завдань розвідки.

Наші фахівці успішно використовують ефективну методику геолого-економічної оцінки надр, яка, крім іншого, включає:

 • підготовку геолого-технологічного обгрунтування достовірності розвіданих запасів;
 • техніко-економічне обгрунтування кондицій.

Замовники отримують повний пакет документів, необхідних для надання в Держкомісію по запасах корисних копалин. У докладний звіт, крім текстової частини, входять графічні додатки, які пропонуються як на паперових носіях, так і в електронній формі.

Як ми працюємо?

 1. Консультація по вашому питанню

 2. Виїзд бригади на об'єкт

 3. Виконання робіт на об'єкті

 4. Видача документів

Наші послуги та діяльність в гірничовидобувній промисловості

Наша компанія проводить експлуатаційну розвідку, спрямовану на забезпечення планування поточних і наступних робіт з видобутку корисних копалин. Крім того, проводиться додаткова розвідка флангів родовищ, що розробляються.

Ви можете довірити компанії «Геоплан» роботи по:

 • списанню запасів корисних копалин місцевого та державного значення з обліку підприємства;
 • переоцінці запасів корисних копалин;
 • якісно-технологічне картування родовищ.

Крім того, наші фахівці проаналізують різні види промислових відходів з точки зору можливості залучення техногенних родовищ. Йдеться про розкривні породи, різноманітні шлами, хвости флотацій і так далі і подальшої апробації їх запасів.

При необхідності ми виконаємо підрахунок обсягів земляних робіт, а також інші роботи по геології, ціна яких при комплексному підході буде нижче, ніж при замовленні окремих послуг.

До того ж, ми надаємо весь спектр консультаційних послуг з питань надрокористування. Наші фахівці нададуть допомогу в підготовці матеріалів геологічних досліджень для отримання дозвільних документів, а також підготують обґрунтовані науково-методичні рекомендації, спрямовані на оптимізацію проведених геологічних вишукувань, спланують і підготують програму робіт з геологорозвідки земельної ділянки.

Вартість розрахунку

Послуга

Ціна, грн.

 • Геологічне дослідження грунту

  від 4 500

 • Геологія для будівництва котеджу, будинку

  вiд 6 000

 • Геологічні вишукування для проектування промислових споруд

  від 6 500

 • Проект водозабірних свердловин

  від 40 000

Гіс-обслуговування та гіс-технології

ГІС-технології Геоплан

Наша компанія пропонує послуги зі збирання та відображення геологічної інформації з використанням сучасних ГІС-технологій. Маркшейдерські роботи і інші види вишукувань дозволяють отримати великий масив важливої ​​інформації, завдяки якій з'являється можливість формувати електронні бази даних.

Сучасні технології дають можливість автоматично розраховувати положення результатів проведених спостережень в просторі, переводити маркшейдерську документацію, результати топознімання, геологічні схеми і карти з паперових носіїв в електронний формат.

Завдяки використанню ГІС-технологій, ми маємо можливість представити дані картування, результати аналізу гірських виробок, результатів геологічних, лабораторних, геофізичних та інших даних в тривимірному форматі.

Крім того, завдяки формуванню файлів найважливіших первинних даних, замовники отримують можливість впровадження і використання на підприємствах комп'ютерних технологій, завдяки яким можна приймати стратегічно вигідні рішення для отримання максимального економічного ефекту.

Ціна геології ділянки завжди визначається індивідуально, залежно від її місця розташування, складності, обсягу і терміновості робіт. Головне, що ми гарантуємо - обґрунтоване складання кошторису, висока якість всіх робіт і відмінний рівень сервісу. Результатом геологорозвідки грунту і надр, як і всіх послуг по геології в Київській області та інших регіонах України є науково обгрунтоване і економічно ефективне забезпечення потреби видобувних підприємств і інших компаній. Щоб оформити заявку і отримати відповіді на виниклі питання, зв'яжіться з нами тим способом, який вам зручний.

Отримати консультацію за геологічними і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки і буріння свердловин Ви може у наших фахівців

+38 (073) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотний дзвінок