Буріння розвідувальних свердловин

0 / 5. 0

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Буріння розвідувальних свердловин

Пошуково-розвідувальне буріння проводять , щоб знайти і оцінити обсяг корисних копалин або запаси водоносних пластів, обгрунтувати витрати на будівництво і забезпечити цілісність споруд.

Буріння розвідувальних свердловин - основна складова геологорозвідувальних робіт, які здійснюються:

 • перед запуском експлуатаційного буріння в місцях покладів;
 • з метою облаштування водозабірних свердловин;
 • для випробування і ретельного вивчення грунту.

Розвідувальні свердловини відрізняються від експлуатаційних аналогів меншим діаметром, відсутністю обсадних колон і швидкістю виконання.

Вибір конструкції враховує передбачувану глибину і продуктивність вироблення.

Для більшої ефективності розвідувального буріння його виконують в місцях, де раніше не робилися проколи.

Наприклад, на шельфах - ділянках морського дна, розташованих близько до берегової лінії, де спрощується пошук твердих копалин.

Звертайтеся в компанію «Геоплан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві і в усій Україні

консультація

Мета буріння розвідувальних свердловин

До складу обов'язкових первинних досліджень входить геолого розвідувальне буріння , головна мета якого - обґрунтувати проведення пошуку і встановити обсяги підземних запасів.

1. Оцінити поклади твердих копалин допомагає глибоке розвідувальне буріння , що передбачає створення спеціальних проколів, рентабельність яких дозволяє зробити висновки про кількість запасів. Глибоке розвідувальне буріння в основному застосовується в важкодоступних, заболочених і пустотних місцях з талими або мерзлими грунтами.

Розвідка на різних ділянках дозволяє виявити кращий варіант з високими продуктивними можливостями свердловини.

2. Розвідувальне буріння на воду проводиться через недостатню вивченість багатьох районів Києва і області на предмет запасів підземних вод, від обсягу яких залежить фінансова виправданість облаштування водозабору.

В ході розвідувальних робіт визначають наявність, якість води в водонасиченому шару, міцність майбутньої свердловини перевіряється шляхом аналізу зразків ґрунту, витягнутих нижче або вище рівня залягання водоносного горизонту.

3. У будівництві розвідувальні свердловини допомагають вирішувати інженерно-геологічні та проектні завдання.

Вивчення параметрів ґрунтових шарів однаково потрібне , як для зведення компактного котеджу, так і для індустріального об'єкта.

Результати досліджень, отримані в ході розвідувальних робіт, дозволяють виключити необгрунтовані витрати і забезпечити експлуатаційну безпеку споруд.

Геологорозвідувальні заходи приносять актуальну, достовірну та точну інформацію, на основі якої визначають межі запасів і роблять висновок про доцільність облаштування експлуатаційної свердловини.

Як ми працюємо?

 1. Консультація по вашому питанню

 2. Виїзд бригади на об'єкт

 3. Виконання робіт на об'єкті

 4. Видача документів

Вартість розвідувального буріння

Ціна розвідувального буріння залежить від численних факторів, але завжди буде виправданою, оскільки дозволяє виключити необгрунтовані фінансові витрати.

Тарифи різняться в залежності:

 • від географії локації;
 • гідрогеологічних умов;
 • глибини, на якій розташовується водоносний горизонт;
 • ґрунтових характеристик;
 • використовуваної спецтехніки та обладнання.

Коли копалини або воду не знаходять на передбачуваний рівень, бурильні роботи продовжують до фактичного виявлення ресурсів або повністю припиняють.

Переваги буріння розвідувальних отворів полягає в швидкості і відносної низької вартості процесу.

Замовник отримує аргументоване обгрунтування про перспективність розробки родовища, можливості облаштування водозабору або зведення інженерних споруд на конкретній ділянці.

Такий підхід дозволяє без переплат домогтися бажаного результату.

Замовити послуги геологорозвідувального буріння в Києві і області можна в компанії «ГеоПлан».

Виконання розвідувальних робіт силами досвідчених інженерів-геологів і буровиків, які використовують перевірене обладнання нового покоління, гарантує замовнику відсутність фінансових втрат за рахунок безпомилкової оцінки параметрів ґрунту, запасів води і корисних копалин.

Телефонуйте нам або залишайте заявки онлайн!

Отримати консультацію за геологічними і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки і буріння свердловин Ви може у наших фахівців

+38 (073) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотний дзвінок