Буріння

Дізнатися вартість виконання робіт на вашому об'єкті за 15 хвилин

Детальніше
Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Буріння свердловин на воду в Києві та області


Одна з основних потреб власників і мешканців заміських будинків - облаштування якісної системи водопостачання. Та ж необхідність виникає у фермерів, в аграрних господарствах і на промислових підприємствах.

Безумовно, одним з основних питань є питання про те, якою може бути ціна на буріння свердловин, і як швидко фахівці можуть виконати цю роботу.


Головне, що гарантує компанія «ГеоПлан» - професійне буріння в будь-яких умовах з вигодою для клієнтів і неухильним дотриманням термінів. Ми виконуємо буріння свердловин на територіях житлового і промислового призначення.

Що визначає вартість буріння свердловин?

Машина буріння свердловин на воду

Вартість буріння свердловин на воду визначається в індивідуальному порядку в залежності від характеристик території та обсягу необхідних робіт. Зокрема, на ціну буріння свердловин на воду безпосередньо впливають:

 • обраний тип свердловини і водопровідної конструкції;
 • необхідне обладнання і матеріали;
 • потреба в техніці;
 • особливості осадових гірських порід і так далі.

Наша компанія виконує буріння свердловин в Україні в самих різних, навіть дуже важкодоступних місцях, включаючи свердловини на водоноси столиці та Київській області:

 • водоноси Бучакського аквіфера;
 • водоносні об'єкти Полтавського аквіфера;
 • Сеноманської водоносної системи;
 • об'єкти Юрського аквіфера.

Досвідчена команда фахівців оперативно виконує буріння, домагаючись при цьому гранично можливої ​​точності завдяки залученню інноваційних технологій, а також повного арсеналу передової спецтехніки та обладнання.

Як ми працюємо?

 1. Консультація по вашому питанню

 2. Виїзд бригади на об'єкт

 3. Виконання робіт на об'єкті

 4. Видача документів

Правильне і ефективне створення водних свердловин: що варто знати?

В результаті нашої роботи в вашому розпорядженні виявиться функціональна і надійна скважинная конструкція з тривалим терміном експлуатації. Свердловини можуть бути пробурені в одну, дві або три колони:

 • від 20 до 120 метрів – в одну;
 • від 40 до 150 метрів – в дві;
 • від 90 до 220 метрів – в три колони.

Величезний досвід кваліфікованих майстрів, знання, пов'язані зі специфікою місцевості, наявність оснащення, точність виконуваних розрахунків - все це є запорукою якісного виконання робіт, яке завжди передбачає індивідуальний підхід.

На зазначених вище водоносних горизонтах, як правило, свердловини виконуються з діаметром в діапазоні від 90 до 160 і максимальним дебетом 5 кубометрів на годину. Такого обсягу води цілком достатньо для зрошення садів, городів і квітників, а також для повного задоволення повсякденних потреб мешканців приватних володінь.

Оптимальна вартість буріння свердловин на воду в поєднанні з їх надійністю, продуманою системою запобігання від забруднень і тривалістю експлуатації - наші переваги, які вже з вдячністю оцінили багато замовників.

Звертайтеся в компанію «ГеоПлан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві і в усій Україні

отримати консультацію

Особливості промислових свердловин

Промислового свердловини Геоплан

Власники виробничих компаній і фермери нерідко звертаються до професіоналів «ГеоПлан», щоб оформити заявку на буріння промислових свердловин під ключ. Ми маємо всі ресурси для проведення робіт цілий рік, в тому числі, в зимовий період. Наша компанія виконує буріння свердловин в столиці, Київській області та у всій Україні з використанням сертифікованих матеріалів, строго дотримуючись обумовлених термінів.

Головною відмінністю високодебітної артезіанської свердловини для виробничих потреб від конструкцій для побутового застосування є потреба у великих обсягах води, безперервна експлуатація і потреба в постійному відкачуванні. Відповідно, і ремонтопридатність конструкцій повинна бути дуже високою. Таким вимогам відповідають глибокі артезіанські свердловини з дебітом 10-20 кубометрів на годину.

Середні глибини свердловин промислового типу - 60-200 метрів від поверхні. Як правило, вони є двотрубними або навіть трьох-і чотирьох трубними. Такі конструкції можуть працювати більше п'ятдесяти років. Глибокі свердловини з можливістю високої водовіддачі (до десяти тисяч кубометрів на добу) цілком можливо звести на Бучацькому, Полтавському, Сеноманському та Юрському водоносному горизонті.

Коли вирішуються промислові завдання, буріння передбачає створення свердловини на воду в діаметрі 219-325 мм, причому глибина не повинна перевищувати глибину експлуатаційних колон. Компанія «ГеоПлан» виконує буріння свердловин для підприємств, що займаються різними видами діяльності, включаючи:

 • сільськогосподарські об'єкти;
 • комплекси для розвитку туризму;
 • АЗС;
 • виробничі об'єкти;
 • садівничі господарства;
 • невеликі населені пункти.

Ціни розробки свердловин для промислових потреб залежать від території, де виконується ця робота, особливостей конструкції і технічних побажань замовників.

Матеріали, які використовуються професіоналами “Геопрофі”

Стальная труба ГОСТ 10704-91 (от 4,5мм)

Якщо територія має важкодоступний проїзд, наприклад, на шляху зустрічаються приватні двори, самі ділянки невеликі, нами задіюються малогабаритні установки. В особливих випадках роботи ведуться вручну із застосуванням високоточного інструментарію.

При бурінні свердловин використовуються тільки високоякісні матеріали, які відповідають державним стандартам і супроводжуються необхідними сертифікатами:

 • коли доводиться працювати з монолітним вапняком, застосовується сталева труба ГОСТ 10704-91 (від 4,5мм);
 • якщо метою є буріння під воду для пиття, використовуються пластикові труби НПВх, які виготовляються за особливою технологією з первинної сировини.
 • Домогтися надходження чистої води дозволяє використання екологічного харчового пластика з терміном служби від 50 років. Ми вибудовуємо системи з високою пропускною здатністю, що мають дебет до 25 кубометрів на годину. Крім того, ви маєте можливість замовити буріння для облаштування геотермального опалення.

  Ціна буріння свердловин визначається, крім іншого, з урахуванням реальної доступності ділянки, тобто наявних можливостей або обмежень для використання великогабаритної спецтехніки.

Буріння свердловин на воду

Послуга

Ціна, грн.

 • Однотрубна конструкція

 • Буріння D=90/5.0 мм, матеріал НПВх

  від 290 грн/м.п.

 • Буріння D=125/6.0 мм, матеріал НПВх

  від 350 грн/м.п.

 • Буріння D=140/6.6 мм, матеріал НПВх

  від 450 грн/м.п.

 • Буріння D=160/7.7 мм, матеріал НПВх

  від 650 грн/м.п.

 • Двохтрубна конструкція

 • Буріння D=125 мм+ 60 мм, матеріал НПВх

  від 750 грн/м.п

 • Буріння D=160 мм+ 110 мм, матеріал НПВх

  від 950 грн/м.п.

Зверніться в нашу компанію, і ми виконаємо замовлення по геології і буріння свердловинних конструкцій будь-якої складності. Ви маєте можливість замовити при прийнятній ціні свердловини в місцях з ускладненим доступом, а також ремонтні роботи та професійне обслуговування таких конструкцій.

Отримати консультацію за геологічними і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки і буріння свердловин Ви може у наших фахівців

+38 (073) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотний дзвінок