Як визначити площу орних земель?

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Як визначити площу орних земель?

Порожні земельні ділянки ідеальні для розвитку. Успішна організація підсобного господарства і розширення розвиваються угідь залежать від точності цифр. Правильне визначення площі орних земель дозволяє попередньо розрахувати кількість необхідної:

  • техніки і пально-мастильних матеріалів;
  • насіння і добрив.

Точність параметрів площі орних земель допомагає заздалегідь зрозуміти, чи вистачить місця для втілення задуманого.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україні

отримати консультацию

Геодезія, землевпорядкування та картографія

Часи, коли землеміри визначали розміри полів за допомогою кроків і дерев'яного метра залишилися в далекому минулому. Сьогодні ці роботи виконуються за лічені хвилини або години за допомогою аерофотозйомки дроном.

Для продуктивного використання орних земель створюються карти посівних робіт. Використання в геодезії і картографії нових технологій спрощує збір точних відомостей. Отримані цифри вводяться в електронний картографічний план і прискорюють вирішення питань щодо посівів, грунтів і підгодівлі.

Промисловість забезпечила геодезистів інноваційними приладами для вимірювання полів:

  • дрони - компактні безпілотні літальні апарати з пристроєм для аерофотозйомки і пультом управління;
  • квадрокоптера - ще один різновид безпілотних літальних апаратів з відеокамерою, яка робить знімки з 16Мп дозволом. Стійкий кадр і якісне зображення забезпечуються тривісною системою стабілізації. Управління можливо через пульт або додаток DGI Go.
  • GPS пристрої, встановлені на автомобілі, дозволяють визначити площу з урахуванням рельєфу в процесі об'їзду території.

Дрони і квадрокоптера, що піднімаються на висоту до декількох сот метрів, відмінно справляються з аерофотозніманням і геодезичним моніторингом сільськогосподарських угідь.

Вартість робіт з аерофотозйомки

Послуга

ЦІНА, ГРН

  • Аерофотозйомка

    від 2000

Важливо! Вартість виконання усього комплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Хто визначає площі, що пустують і орних земель в Київській області

Геодезисти компанії «ГеоПлан» володіють необхідними знаннями, навичками і технікою для вимірювання параметрів площ, здійснюваних як з поверхні землі, так і з повітря. Геодезія та геологія уточнюють грунтову структуру угідь, що дозволяє визначитися з найбільш перспективними напрямками для використання порожніх і орних земель.

Складання карт посівних робіт - невід'ємна частина геодезії. Інженери фірми «ГеоПлан» забезпечені сертифікованими вимірювальними приладами і комп'ютерними програмами для обробки даних про склад сільгоспугідь. Електронна карта, створена на основі точних цифр, отриманих в ході аерофотозйомки, відображає місце розташування і розміри порожніх і орних полів.

Необдумана господарська діяльність людини, будівництво промислових об'єктів на територіях, де вирощують зернові, виснаження земель - головні винуватці зміни розмірів площ орних угідь. Картографічні плани, виконані фахівцями в зручному цифровому вигляді, дозволяють попередити:

  • неправильне чергування висадки сільськогосподарських культур на одному і тому ж ділянці;
  • дії, що завдають шкоди екологічному довкіллю.

Де замовити професійну аерофотозйомку?

Фірма «ГеоПлан» спеціалізується на наданні геодезичних і геологічних послуг. Дипломовані фахівці враховують побажання замовника і надають достовірні відомості про будь-якій ділянці землі, розташованому на території України.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок