Вишукування для газопроводу

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Вишукування для газопроводу в Києві: у чому користь пошуків

Вишукувальні роботи дозволяють оцінити геологічні умови і виявити фактори шкідливого впливу на газопровід.

 • 1. Статичні навантаження, механічні дії і хімічно агресивні компоненти грунту, що сприяють виникненню деформацій і пошкоджень комунікаційних ліній.
 • 2. Визначити стабільність грунтів на місці передбачуваного будівництва.
 • 3. Оцінити ймовірність пошкодження інших комунікацій в процесі укладання труб.
 • 4. Можливість поєднання трубопроводу з дорогою.

Проведення інженерно-геологічних вишукувань забезпечує оптимальний вибір маршруту газопровідної траси, який виключає виникнення проблем. Коли геологія ділянки в цілому несприятлива, дослідження служать основою для вироблення рішень по забезпеченню безпечної установки і подальшої експлуатації трубопроводу.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Відмінності досліджень для проведення газу

Інженерно-геологічні вишукування під газопровід відрізняються від досліджень для майданних будов:

 • заглибленням тільки в верхніх ґрунтових шарах;
 • багатокілометрової протяжністю вишукувальних ділянок з різноманітністю грунтів та геології;
 • обов'язковою оцінкою грунтів при зворотній засипці.

Проведення вишукувальних робіт забезпечує якісне проектування і безпечну укладання трубопроводів.

Алгоритм проведення

Після отримання технічного завдання фахівці фірми «ГеоПлан» аналізують дані топознімання, щоб ознайомитися з контурами проектованої траси і приступають до поетапного виконання інженерно-геологічних вишукувань.

1. Під час візуального обстеження виявляють проблемні ділянки, відзначають на схемі розвідувальні шурфи, визначають складність майбутніх робіт.

2. В ході польового етапу продовжують профілювання траси і бурять свердловини, щоб встановити глибину залягання підземних вод, витягти зразки. У лабораторії тестують і визначають хімічний склад водних проб і літологічні характеристики випробуваних грунтових горизонтів.

3. На завершальному камеральному етапі обробляють результати і становлять підсумкову звітність, в яку входять графічні документи, характеристики геологічних умов з прогнозом подальшого розвитку і рекомендаціями щодо забезпечення безпеки.

У пояснювальній записці, що додається до графічним документам, міститься докладний опис гідрогеологічного будови досліджуваної території. Якість звітності оцінюється експертними фірмами.

Вартість геологічних вишукувань

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Геологія для будівництва котеджа, будинку

  від 6000.

 • Геологічні вишукування для проектування промислових споруд

  від 6500

Важливо! Вартість виконання усього комплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Де замовити професійні геологічні вишукування

Інженерно-геологічні вишукування обов'язкова частина будівельних робіт. Дослідження допомагають вивчити в найдрібніших деталях забудовувати територію і лінійні об'єкти, що впливають на вибір маршруту, глибину і метод прокладання газопровідної траси, яка може бути встановлена в траншеї або надземним способом.

Газові артерії відносяться до об'єктів підвищеної небезпеки і часто прокладаються в місцях зі складною геологією. Досвідчені фахівці компанії «ГеоПлан» послідовно проводять комплексну геологорозвідку досліджуваних ділянок, враховуючи фактори негативного впливу. Якісно оформлена підсумкова звітність стане основою для успішного проектування газопровідної траси.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок