Вишукування для ділянки

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Вишукування для ділянки

Проведення земельних вимірювальних робіт - важливий етап освоєння будь-якої ділянки, і до вибору виконавця варто поставитися з усією відповідальністю. Наша компанія виконує повний спектр робіт по геології та геодезії, працюючи заради досягнення стовідсотково якісного результату.

Кому необхідне проведення геодезичного моніторингу?

Геодезичний моніторинг Геоплан

Геодезія ділянки необхідна у випадках, коли потрібно точно визначити його межі і внести необхідні корективи в кадастровий план. Встановлення чітких меж ділянки - неодмінна умова для подальших операцій із землею, її оцінки, дарування, передачі у спадок і так далі.

Вимірювальні роботи важливі, якщо потрібно провести узгодження наявних відомостей про ділянку із загальним кадастровим планом і відстояти свої права у випадках виявлених порушень в даній сфері. Не так вже й рідкісні випадки самозахоплення земель і неправильного межування, які виявляються в ході проведення геодезичних вимірювань.

Без геодезії ділянки не обійтися, якщо потрібні вихідні дані для складання проекту забудови і підготовки основи для майбутніх будівельних робіт.

Наші фахівці часто залучаються також для проведення контрольних вимірів на завершальному етапі монтажних, ремонтних і будівельних робіт. Вони дають можливість своєчасно виявити помилки будівництва, серед яких можуть бути і радикальні прорахунки, без належного контролю призводять до передчасного зносу і руйнування споруд.

Крім того, геодезичні роботи на ділянці необхідні для:

 • правильного розташування на території різних будівель;
 • підготовки будівельних проектів і планів до утвердження в архітектурних комісіях;
 • подготовки и проведения государственной экспертизы.

Приватні особи вдаються до послуг геодезичної компанії, коли потрібно максимально швидко оформити документи на земельну ділянку, якщо треба його продати, подарувати або здати в аренду.Профессіонали компанії «ГеоПлан» виконають будь-які геодезичні роботи на ділянці і вирішать завдання будь-якої складності.

Звертайтеся в компанію «ГеоПлан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві і в усій Україні

отримати консультацію

Геодезія ділянки під будівництво: види виконуваних робіт

Складання межового плану Геотоп

Виходячи з цілей будівництва, визначаються вид і обсяги геодезичних робіт. Всі вони виконуються нашими фахівцями точно, якісно і з дотриманням всіх актуальних нормативів. Найчастіше нам доводиться виконувати такі види геодезичних робіт.

1. Горизонтальний плановий обмір. Він необхідний для визначення точного місцезнаходження ділянки під будівництво і його конкретних меж.

2. Горизонтальний обмір з висотної зйомкою. Така робота проводиться, якщо потрібно топографічна зйомка, яка дозволяє отримати гранично точне уявлення про рельєф досліджуваної території, розташуванні різних об'єктів. На підставі отриманої інформації можна створити кілька проектних варіантів, щоб потім вибрати кращий з них.

3. Винесення меж земельної ділянки в натуру. Наші фахівці проводять комплекс робіт зі складання межового плану і визначення кордонів. Для цього виконуються високоточні вимірювання, після чого кордону узгоджуються з власниками сусідніх ділянок.

4. Виконавча геодезична зйомка. Ця робота дозволяє виявити відходження від проекту і інші помилки на різних етапах будівельних робіт.

5. Нівелювання підкранових колій. Завданням геодезистів в цьому випадку є контроль відповідності нормативам прокладених рейок, який проводиться в плановому порядку. Крім того, необхідні вимірювання проводяться при прокладанні нових шляхів.

6. Незалежна землевпорядна атестація межування землі, яке було виконано раніше.

Які б геодезичні роботи вам ні потрібні були, ви завжди можете звернутися в компанію «Геопрофі», і наші фахівці зможуть вирішити навіть найскладніші, нестандартні завдання.

Вишукування для ділянки: етапи виконання робіт

Вишукування для ділянки Геотоп

Правильна організація дослідницької діяльності - запорука якості та ефективності проведених геодезичних робіт. Умовно їх виконання можна розділити на три послідовні взаємопов'язані етапи.

Перший - це підготовчі заходи до проведення геодезичних робіт. Фахівці вивчають матеріали, надані замовником, аналізують карти місцевості. На цьому етапі важливо визначити, чи правильно було виконано розмежування ділянок.

Отримана інформація служить основою для визначення обсягу та плану робіт, складання договору і його узгодження з замовником. На цьому етапі визначаються терміни досліджень, розраховується вартість, вирішуються організаційні питання.

Найважливішою складовою підготовчого етапу є дослідницька робота, пов'язана з виявленням комунікацій, інженерних мереж і трубопроводів, прокладених раніше і проходять через територію ділянки або в безпосередній близькості від нього.

Другий - це етап польових досліджень, коли досвідчена бригада геодезистів працює безпосередньо на ділянці, обраному для будівництва. Після докладного вивчення місцевості проводяться:

 • вимірювання необхідних відстаней і кутів з використанням спеціальних високоточних пристроїв;
 • установка межових знаків згідно актуальним нормативам.

Виконуються й інші види робіт, виходячи з потреб, пов'язаних з освоєнням конкретних ділянок.

На третьому, підсумковому етапі проводиться обробка результатів, які були отримані в процесі вимірювань. Фахівці виконують необхідні розрахунки, складають топографічну карту і точний план ділянки, готують відповідний звіт.

При цьому межі ділянки встановлюються гранично точно, детально описуються його координати, складається межовий план, точно розраховується площа обстеженого наділу. До докладного звіту, який отримує замовник, додаються всі необхідні плани, карти, схеми, креслення.

Що входить в комплект документів?

В результаті всього комплексу робіт, виконаних нашими геодезистами, готується пакет документів, в який, як правило, входять:

 • докладний звіт з рекомендаціями, пов'язаними з особливостями проведення будівництва на конкретній ділянці;
 • карти, на яких відображені особливості рельєфу місцевості;
 • межові та ситуативні плани і схеми;
 • опис виявлених комунікацій та інженерних мереж, місцезнаходження міток, розташування осей і спеціальних знаків для зведення споруди.

У документах міститься підтвердження того, що всі встановлені знаки повністю відповідають законним вимогам.

Від чого залежить вартість геодезії ділянки?

Геодезія ділянки Геоплан

Принципи нашого ціноутворення абсолютно прозора, і ми робимо все для того, щоб вартість досліджень для ділянки була максимально доступною для різних категорій замовників. Перш за все, ціна геодезії ділянки залежить від:

 • розміру ділянки і його розташування;
 • специфіки дослідних робіт, характеру досліджень, спрямованих на визначення меж і підземних комунікацій;
 • ступеня складності розкопок, проведених на місцевості;
 • кількості необхідної документації, потреби в її узгодженні в державних установах.

Вартість вишукувань для ділянки

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Створення топографічного плану земельної ділянки

  від 3000/1га

 • Топозйомка з погодженням

  від 4000/1га

 • Топозйомка ділянки без погодження

  від 2500/1га

 • Виніс в натуру меж земельної ділянки

  від 1800/1виїзд

Важливо! Вартість виконання усього комплексу послуг буде значно дешевшою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Наші переваги

У компанію «ГеоПлан» завжди можуть звернутися і представники організацій, і приватні особи, яким необхідно провести геодезію ділянок, призначених як для промислового і громадського, так і житлового будівництва будь-якого рівня. Варто звернути увагу на наступні наші переваги:

1. Злагоджена команда геодезистів, в яку входять інженери, які мають не тільки спеціальну освіту, а й великий досвід проведення робіт на ділянках під будівництво будь-яких будівель і споруд.

2. Максимальна точність всіх показників, що досягається завдяки використанню високоякісних сертифікованих вимірювальних приладів і сучасного обладнання.

3. Швидке виконання робіт з неухильним дотриманням обумовлених термінів.

4. Якісне рішення навіть найскладніших геодезичних задач.

5. Підготовка повного комплекту документації в повній відповідності з актуальними будівельними нормативами.

Залиште свою заявку на проведення досліджень для ділянки прямо зараз, і наш фахівець зв'яжеться з вами, щоб уточнити всі нюанси, надати необхідну інформацію і відповісти на всі питання.

Отримати консультацію з геологічних та геодезичних вишукувань, а також аєрофотозйомки та бурінню свердловин Ви можете у ниших спеціалістів

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок