Точне землеробство

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Точне землеробство в Києві та Київській області

Світовий попит на продовольство безперервно зростає. Щоб нагодувати населення планети фермерам доводиться шукати менш затратні способи підвищення врожайності, один з яких - точне землеробство. Ключовим компонентом такого підходу є застосування прогресивних технологій, геоінформаційних систем і таких елементів як GPS-навігація, автоматика, робототехніка і безпілотники. Але головне, що точне землеробство дозволяє виробляти високоякісні продукти харчування без шкоди для екосистеми.

Система точного землеробства

Ця сукупність різних аграрних робіт, яка не може обійтися без геології та геодезії, спирається на три ключові етапи:

  • збір відомостей по дослідженню грунтів, сільськогосподарських культур і полів регіону;
  • прийняття рішень на основі отриманої інформації і аналізу цифрових карт місцевості;
  • проведення схвалених агротехнічних операцій.

Для реалізації підходів точного землеробства, крім новітньої агротехніки, застосовують високотехнологічний геодезичний моніторинг для виявлення неоднорідності полів по особливостям грунтового покриву. Чим «строкатіше» поля, тим доцільніше точне землеробство. Результати, отримані в ході дослідження грунту, важливі для екологізації - профілактики і захисту грунтів від забруднення.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Як все відбувається

Етап підготовки присвячений інформації, яку збирають за допомогою спеціальних програм, комп'ютерів і GPS-пристроїв. Якісний геодезичний моніторинг забезпечує аерофотозйомка дроном - найкраща альтернатива дорогим знімкам з борта вертольотів або літаків. Відомості, зібрані за допомогою прогресивних технологій, допомагають: скоротити витрати на висадку агрокультур, контролювати розсіювання добрив і рівень поживних речовин в грунтовому покриві.

На етапі аналізу зібраної інформації і прийняття життєздатних рішень застосовують спеціальні програми з елементами ГІС. Ці інструменти спрощують геодезичний моніторинг полів, контроль виконання агротехнічних заходів, візуалізацію просторової інформації та інтерпретацію цифрових карт місцевості, створених на основі аерофотозйомки.

Фінальна стадія сконцентрована на внесення добрив і проведенні посівних роботах, які стають більш ефективними завдяки показниками, розрахованим геодезистами з урахуванням результатів досліджень грунту і аерофотознімків.

Вартість аерофотозйомки

Послуга

ЦІНА, ГРН

  • Аерофотозйомка

    від 2000

Важливо! Вартість виконання усього комплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Де замовити професійну аерофотозйомку

Точне землеробство базується на інформації і показниках, зібраних за допомогою високих технологій. Фірма «ГеоПлан» надає окремо та в комплексі весь спектр послуг в сфері геології та геодезії. Досвідчені інженери мають програмними продуктами і приладами, які забезпечують збір необхідної інформації і гарантують точність одержуваних показників.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок