Супровід будівництва

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Супровід будівництва в Києві та Київській області

Правильні і гранично точні геодезичні вимірювання - гарантія експлуатаційної безпеки майбутньої будови. Тому геодезія є невід'ємною складовою зведення інженерних об'єктів в Києві і по всій Україні. Супровід будівництва - це комплекс геодезичних вишукувань, які виконують відповідно до попередньо встановленим графіком.

Коли планується зведення об'єкта нестандартної конструкції, висотою понад 16 поверхів, на етапі розбивки готують проект геодезичних робіт. Документ містить алгоритм інженерних вишукувань, місця і методи проведення контрольних замірів. Супровід будівництва виконується відповідно до чинного законодавства в обсязі, встановленому замовником.

Особливості експертизи в Києві та області

Основа будівельної експертизи - інженерно-геодезичні вишукування, заміри яких дозволяють перевірити точність меж будмайданчика і зведеної споруди. Фахівці аналізують і порівнюють оновлені дані геодезії з показниками проектної та графічної документації, сформованої на базі попередніх топографічних і кадастрових зйомок. Проводиться будівельна експертиза поетапно:

1. Процес підготовки, що передбачає вивчення в повному обсязі всіх матеріалів, наявних по даному об'єкту.

2. Польовий етап з геодезичними вишукуваннями і контрольними вимірами на самій локації.

3. Формування нової графічної документації з офіційно оформленим висновком, що містить необхідні позначки і аналітику для вирішення проблемних ситуацій.

Супровід може відбуватися на всіх етапах: від складання плану будівництва до геодезичного моніторингу стану об'єкта, вже знаходиться в експлуатації.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україніи

отримати консультацію

Які досліджуються об'єкти

Геодезична експертиза в Києві - це інженерні вишукування, спрямовані на вивчення:

 • документації, що свідчить про право замовника на володіння територією;
 • документів про надання території в експлуатацію і про відвід кордонів споруди;
 • графічно оформлених планів і схем локації, відведеної під забудову;
 • техпаспорта або даних про технічну інвентаризацію земель;
 • всіх креслень з прив'язкою до конкретних земельних ділянок;
 • сервітутів.

Геодезична оцінка можлива тільки при наявності встановленого обсягу документації, який збирається замовником. Повний пакет документів містить докладні відомості про території, що забудовується, законному власнику, обмеження або обтяження. Іншими словами, об'єкт досліджень - це дані державного земельного кадастру.

Вартість геодезичних вишукуваньдля будівництва

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Незалежний геодезичний контроль будівництва

  від 5500

 • Геодезичний супровід будівництва

  від 2500/роб.день

 • Зйомка фасадів та 3-D моделі фасаду

  від 10/м2

Важливо! Вартість виконання усього комплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Ми працюємо для вас

Геодезичне обладнання дуже дороге для разової необхідності. Співпраця з фірмою «ГеоПлан» позбавляє від витрат на високоточні прилади і забезпечує правильну посадку і безпечну експлуатацію зведених споруд.

Завдання фахівця в сфері геодезії - ретельна перевірка точності, актуальності та відповідності з діючими нормативами показників, отриманих раніше проведеними інженерними вишукуваннями для будівництва. Тільки досвідчений геодезист збере інформацію в належному обсязі, особливо коли земельне питання ускладнений спірними моментами і судовими розглядами.

Інженери «ГеоПлан» супроводжують будівництво і виконують в зручному для замовника режимі: планово-висотну основу, розбивку осей, винос меж і виконавчу зйомку об'єкта. В результаті клієнт отримує звітність з достовірними геодезичними показниками по кожному етапу будівельних робіт.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок