Що таке геофізичні дослідження?

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Геофізичні дослідження для будівництва - це можливість отримати за менші гроші і час набагато більше відомостей про грунтових шарах в порівнянні з традиційними методами роботи. Замовити геофізичні дослідження ділянки в Києві, Київській області та по всій Україні можна в компанії «ГеоПлан». Ціна вивчення грунту в комплекті з інженерними вишукуваннями набагато нижче вартості окремо замовленої послуги.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Навіщо проводять дослідження?

Геофізичні дослідження для будівництва спрямовані на вивчення щільності, електропровідності, природної радіоактивності, магнітних властивостей та інших параметрів верхніх ґрунтових пластів. Дослідження допомагають вирішувати завдання, від яких залежить зведення міцних і безпечних у використанні споруд.

  • Виявлення на локації аномалій і грунтів зі специфічними властивостями, від яких залежить вибір фундаментної конструкції.
  • Оцінка схильності ґрунтових шарів до деформацій з метою попередження осідання, часткового або повного руйнування будівлі.
  • Виявлення небезпечних екзогенних процесів, пустот і підземних об'єктів, здатних негативно впливати на цілісність фундаменту.
  • Визначення параметрів і поведінки грунтових вод.
  • Створення та вивчення геологічної профілю локації.

Гарантія міцності і безпеки споруди - головна відповідь на питання: геофізичні роботи що це? Вишукування проводять, коли складний рельєф або інші геологічні обмеження ускладнюють застосування традиційних методів.

Які складові і методологія?

Склад досліджень, який очолюють інженерно-геофізичні роботи, також включає в себе:

  • сейсморозвідку;
  • роботи в свердловинах;
  • електророзвідувальні роботи;
  • георадарного роботи.

Геофізичні методи інженерно-геологічних вишукувань не порушують поверхню землі, виконуються швидше традиційних, але вимагають ретельної обробки результатів. Залежно від цілей робіт, геологічних і топографічних умов застосовують: електричні, сейсмічні, магнітні, радіометричні або акустичні методи. Бурове обладнання використовується для випробування ґрунтових пластів і прострілочно-вибухових робіт.

Чому обирають нас?

Тому що ми знаємо, які повинні бути враховані геологічні особливості при проектуванні інженерних споруд. Наші інженери-геологи і буровики відповідають за проведення досліджень, точність вимірювальних робіт і надання достовірних даних для зведення безпечних і довговічних конструкцій.

Ми застосовуємо геофізичні методи дослідження грунтів для оцінки стійкості схилів, реєструємо руху грунтів і наносимо на карту ділянки деформацій. Професійне виконання робіт від компанії Geoplan економить час і гроші замовників.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок