Обмір полів

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Обмір полів в Київській області і по всій Україні

Коли фактичні параметри поля не збігаються з даними, зафіксованими в документації, причина - в застарілих або помилкових обмірюваннях. Постійні зміни швидко позбавляють актуальності інформацію в банку землі. Повноцінні обміри полів, вироблені в рамках геодезичних вишукувань, виключають помилки в розрахунках для інвестицій, підвищують врожайність і скорочують фінансові витрати без збитку для якості агродіяльності.

Методи обмірів посівних площ

Виконання правильних обмірів забезпечують сертифіковані геодезисти за допомогою аерофотозйомки, GPS або DGPS-пристроїв і методів:

  • картографії - застосовується рідко і обмежується виміром полів з використанням великомасштабних планів;
  • геодезії - трудомісткий і витратний, але затребуваний, завдяки високій точності дослідження місцевості за допомогою теодолітів і нівелірів.

Застосування високих технологій скорочує витрати і похибки, що робить більш точними показники обмірів полів. Вимірювання враховують ландшафтні особливості, результати досліджень грунту і ділянки локації, непридатні для аграрних робіт. Тому обміри повинні виконувати інженери з досвідом і знаннями в геодезії і картографії.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Вартість геодезичних вишукувань

Послуга

ЦІНА, ГРН

  • Аерофотозйомка

    договірна

  • Топозйомка з погодженням

    від 4000/1га

Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Як все відбувається

Перед початком робіт на сільськогосподарських угіддях необхідно точно розподілити виробничі ресурси. Розрахунок показників бюджету сівозміни та обсягів ТМЦ на базі достовірної інформації, допомагає визначити відповідну технологію для агродіяльності. Але дані в банку землі і контури посівів занадто швидко застарівають через постійні змін. Вибір способу корелюється з цілями обміру полів і виконується в кілька етапів.

1. Вивчення архівних матеріалів і проведення нових топозйомок для позначення контурів, розрахунку площі поля і створення ортофотоплану, що враховує кривизну рельєфу.

2. Аерофотозйомка дроном, аналіз отриманих даних і векторизация полів для побудови карти посівів і цифрової моделі рельєфу.

3. Застосування транспортних засобів, оснащених GPS-пристроями, для об'їзду та формування контурів полів.

Багато господарств для оцінки прибутковості поля використовують кадастровий план. Але на практиці різниця даних кадастру з фактичними показниками досягає до 5% від загального розміру ріллі і до 30% по окремих полях.

Професійний обмір

Фахівці фірми «ГеоПлан» володіють знаннями, досвідом і практичними навичками в сфері картографії та геодезії. Для обмірювання полів сертифіковані геодезисти застосовують нові технології, аерофотозйомку дронами, GPS і DGPS-пристрої. Професійний підхід гарантує високоточний розрахунок величин посівних площ, необхідний для оптимізації інвестицій і базову інформацію для точного землеробства.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок