Інженерно-геодезичні вишукування під елеватор

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Інженерно-геодезичні вишукування під елеватор

Якщо раніше в сільському господарстві використовувалися фундаментальні залізобетонні елеватори, в даний час їм на зміну все частіше приходять сучасні металеві силоси. При зведенні будь-якого зерносховища, перш за все, необхідно:

 • провести інженерні вишукування для будівництва елеватора;
 • визначитися з типом і конструкцією фундаменту, виходячи з несучої навантаження.

У нашій компанії ви можете замовити проведення інженерно-геологічних вишукувань для зведення елеваторних комплексів і в Київській області, і в будь-якому іншому регіоні України.

Звертайтесь в компанію«ГеоПлан»,та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Як проводяться дослідження грунту під елеватор?

Геодезия под элеватор

Кваліфіковані інженери компанії «ГеоПлан», проводячи геодезичні дослідження для зведення сільськогосподарських об'єктів, строго дотримується актуальних законодавчих вимог, будівельних нормативів і професійних інструкцій. Необхідний спектр досліджень проводиться на основі технічного завдання, яке складається для конкретного об'єкта.

Найчастіше, в комплекс послуг входить:

 • вивчення експертами результатів проведених раніше геознімань і їх ретельний аналіз;
 • детальна і детальна топозйомка 1: 500 для зведення елеватора;
 • винос меж земельної ділянки в натуру з визначенням і фіксацією його координат;
 • детальна розбивка осей споруди - як базових , так і допоміжних;
 • геодезичний моніторинг на підготовчому етапі, в процесі і на фінальній стадії зведення зерносховища, що дозволяє вчасно відстежити процеси деформації і виправити виявлені вади.

Інженери-проектувальники завдадуть на топографічний план проектований об'єкт, розрахують точну кількість свердловин. Тільки після цього формується завдання на виконання інженерної геології під елеватор.

Вартість геодезичних вишукувань

Услуга

ЦІНА, ГРН

 • Виконавча геодезична зйомка

  від 5500

 • Виконавча схема ( план) та виконавче креслення ( профіль)

  від 3000/1га

 • Геодезичні послуги з контрольної зйомки

  від 5500

Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Комплексні вишукування для зведення зерносховища: основні етапи

Геодезия под элеватор 2

Інженерні вишукування для елеватора - це комплексний процес, що передбачає поетапну організацію. Перш за все, експерти запитують дані з фондів та архівів для ретельного аналізу геологічної вивченості території. Далі проводиться рекогносцировка на місцевості, тобто фахівці безпосередньо вивчають рельєфну ситуацію і з'ясовують всі геологічні умови.

Йдеться про будівництво об'єкта, де буде зберігатися урожай, відповідно, ретельне вивчення характеристик грунтів на етапі досліджень має визначальне значення. Фундамент елеватора повинен витримувати багато циклів навантажень і вивантажень протягом нетривалого періоду. Прямим наслідком деформації та усадки фундаменту можуть стати порушення всієї елеваторної конструкції. Саме тому, повинна бути проведена повноцінна геологія ґрунтів, що включає, в тому числі, їх професійні польові випробування із застосуванням технології статичного зондування.

Фахівцям необхідно отримати дані:

 • про несучу здатність ґрунтів;
 • про їх пружних властивостях;
 • про ступінь сдимистості;
 • про рівень промерзання.

Виконання досліджень на цьому етапі передбачає буріння свердловин для відбору зразків по всьому інтервалу, а також проведення лабораторного дослідження для визначення їх фізико-механічних властивостей. Обов'язково проводяться технічні випробування, щоб виявити граничні показники стисливості ґрунту і його здатності до повернення до початкового об'єму після зменшення навантаження. Іншими словами, визначаються параметри пружного стану./p>

Важливим етапом є проведення аналізу всіх гідрогеологічних факторів:

 • рівень підземних вод;
 • їх агресивність до матеріалів, які планується використовувати для будівництва елеватора;
 • ризики підтоплення і так далі.

Геодезія від професіоналів

Проаналізувавши інженерно-геологічні умови, характеристики та тип грунтів, фахівець компанії «ГеоПлан» підготує висновок, в якому викладені важливі вимоги до фундаменту і інших конструкцій найважливішого сільськогосподарського об'єкта.

Отже, професійність запровадження інженерно-геологічні вишукування можуть зумовити надійність і довговічність, що будується зерносховища. На їх основі вибирається тип підстави і технологія зведення об'єкта, вирішуються питання гідравлічної ізоляції, визначається максимально можливу кількість силосів і продумуються питання їх розміщення.

Провідні інженери компанії «ГеоПлан» допоможуть вам правильно вирішити завдання, пов'язані з будівництвом надійного, функціонального елеватора, який може експлуатуватися багато років!

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок