Вишукування для будівництва

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Вишукування для будівництва

Геодезичні дослідження і супровід будівництва - один з найважливіших напрямків роботи компанії «ГеоПлан». Ми допоможемо ефективно вирішити всі завдання, пов'язані з організацією будівельної діяльності, а також з оформленням і здачею документації. Більш того, інженерно-геологічні вишукування для будівництва дозволять спланувати роботу, оцінити складності, своєчасно виявити недоліки і виправити їх з мінімальними витратами.

Звертайтеся в компанію «ГеоПлан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві і в усій Україні

отримати консультацію

Геодезичне супровід: перші етапи і види робіт

Геодезичне супровід Геоплан

Наші фахівці в процесі геодезичного супроводу зможуть дати цінні рекомендації на різних етапах будівельних робіт. Так, на найпершому етапі, коли тільки ведуться підготовчі роботи і починається будівництво, ми:

 • ретельно аналізуємо генеральний план будівництва, при необхідності запропонувавши якісні зміни і доповнення;
 • при необхідності - проводимо геологічні вишукування для будівництва будинку;
 • проводимо обстеження ділянки, визначеної під будівництво з тим, щоб з'ясувати рівень грунтових вод, визначити специфіку рельєфу і так далі;
 • виконуємо лабораторні дослідження грунту, щоб гранично точно розрахувати навантаження;
 • проводимо топос'емку місцевості, а також - аерофотозйомки для вірного планування розташування лінійних об'єктів.

Наші важливі завдання на етапі підготовки - створення геодезичної основи і створення проекту геодезичного контролю.

Етапи проведення розбивочних робіт

Наші фахівці якісно перенесуть проектний план на місцевість. Для цього, перш за все, необхідний винос меж земельної ділянки в натуру. Нами виконується початкова розбивка осей споруди - як зовнішніх, так і проміжних. Далі визначається основна вісь розбивки положення об'єкта. Ці роботи виконуються в повній відповідності з Генпланом. Завершивши цей процес, досвідчені професіонали проводять детальну розбивку, переносячи пункти основи по вертикалі. Після цього виконується розбивка:

 • під котлован;
 • під заливку фундаменту;
 • під металоконструкції;
 • під анкерні болти.

Наступні завдання - це трасування, тобто винесення в натуру лінійних об'єктів, а також зйомка підземних інженерних систем у відкритих траншеях. Крім того, обов'язково закріплюються осі і маркери.

Перевірка і контроль в процесі будівництва

Інженерні вишукування для об'єктів будівництва Геотоп

Інженерні вишукування для об'єктів капітального будівництва принесуть величезну, в тому числі і економічну користь за умови правильно організованого контролю. Найважливіша контрольна процедура - виконавча геодезична зйомка, яка дозволить виявити похибки і відхилення від плану виконаної роботи. Крім того, ми визначаємо обсяги земельних мас і проводимо інші необхідні вимірювання.

Виконавча геодезична зйомка - це комплексний процес, що вимагає суворого дотримання діючих нормативів. Зокрема, нами проводяться:

 • фасадна і поповерхова зйомка;
 • виконавча геодезична зйомка по ГОСТ фундаменту, несучих і металевих конструкцій, анкерів і так далі;
 • контроль розбивки інженерних мереж, контурів котловану, всіх видів комунікацій, а також підкранових колій та поперечного перерізу доріг.

Після того, як всі вади виправлені, нами виконується контрольна зйомка. В процесі будівництва і після його завершення наші фахівці проводять спостереження за деформацією споруд і їх підстав. Зокрема, вимірюється усадка будівель, встановлюються крен веж і труб. В результаті клієнти отримують повну інформацію по вологості, просідання, вібраційної міцності і корозійної активності.

В арсеналі наших фахівців - весь спектр сучасного сертифікованого обладнання. Це супутникові системи, інноваційні лазерні сканери, нівеліри, електронні тахеометри. Використання приладів високої точності дає можливість отримати гранично вірні параметри для порівняння і отримати об'єктивні результати.

Контрольні роботи: терміни виконання

Вишукування для будівництва Геоплан

Період часу, необхідний для виконання контролю, безпосередньо залежить кількість послуг, які замовлені клієнтом, і оптимальними термінами виконання конкретних робіт. Якщо мова йде про геодезичному супроводі невеликого об'єкта, наша участь може обмежитися аналізом документів, разовим виїздом фахівців або контролем якогось певного етапу робіт.

Наші фахівці можуть проводити вибіркові і післяопераційні супроводу, терміни яких залежать від конкретних завдань і визначаються строго індивідуально.

Якщо потрібно виконавча топографічна зйомка, і передбачається повний контроль з підготовкою виконавчої документації, це вимагає більш тривалого участі. Коли проводиться масштабне будівництво, воно передбачає постійний супровід на всіх основних етапах робіт.

Підготовка виконавчої документації

Після завершення зйомки ми розробляємо виконавчий пакет документації, яка дозволить замовнику легко визначити, наскільки проведені роботи відповідають плану. Зокрема, ви отримаєте:

 • виконавчий генплан;
 • звіт з рекомендаціями щодо усунення виявлених недоліків;
 • ситуаційний план;
 • планово-висотну схему;
 • таблиці, де перераховані всі зміни, зібрані специфікації.

Ви отримаєте повний набір креслень з усіма розрізами і перерізами, поздовжнім профілем лінійних конструкцій. У додатках будуть відображені результати і характеристики обмірів споруд та їх окремих складових.

Фахівці оформлять всі документи, пов'язані з геодезичним моніторингом, включаючи акти перевірки, журнали контролю, виконавчі схеми.

Геодезичні супровід будівництва: вартість і якість

Якщо вам необхідні інженерні вишукування для будівництва або повне геодезичне супровід будівництва, зверніться до наших фахівців. Вартість всього комплексу робіт розраховується індивідуально і залежить від їх обсягу, складності завдання і часу, необхідного для їх виконання.

На ціну також впливає місце розташування об'єкта і кількість документів для оформлення і узгодження. Ми гарантуємо геодезичне супровід високої якості на всій території України за оптимальними цінами.

Вартість вишукувань для будівництва

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Геодезичний супровід будівництва

  від 2500/роб.день

 • Геодезичні роботи по створенню опорної мережі

  від 4000/виїзд

 • Геодезична основа

  від 2500/1га

 • Інженерно-геодезичні вишукування для будівництва

  від 4500/1га

Важливо! Вартість виконання комплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Переваги компанії "Геопрофі"

Зверніться до нас, і з вами буде працювати команда професіоналів високого рівня, в арсеналі яких - передові технології проведення робіт і атестоване вимірювальне обладнання. Наші спеціалісти допоможуть вирішити навіть завдання високої складності і допоможуть скорегувати ваші плани для якісного виконання роботи. Варто виділити і інші наші переваги:

 • суворе виконання чинного законодавства, актуальних інструкцій і вимог;
 • виконання всього спектру необхідних робіт, включаючи геологічні вишукування для будівництва котеджу або будь-якого іншого об'єкта, геодезичні дослідження для будівництва та комплексне геодезичне супровід;
 • ідеальне оформлення документації;
 • своєчасність виконання робіт;
 • обгрунтовані ціни.

Необхідні інженерно-геодезичні вишукування для будівництва і супровід для досягнення максимального результату. Зверніться до нас, і ми допоможемо забезпечити довговічність і надійність будівлі, споруди і цілого будівельного комплексу. Ми виконуємо весь спектр робіт, а значить, ви завжди можете зв'язатися з нами, якщо вам необхідні інженерні вишукування для будівництва в Україні.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок