ЯК ОТРИМАТИ ГПЗУ

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

ГПЗУ - це генеральний план земельної ділянки, який входить в список необхідних документів для початку будівництва. У ньому містяться дані про існуючі нормативи будівництва, правилах використання землі, характеристиках ділянки. Про те, як отримати ГПЗУ на ділянку в Києві та Київській області, ви зможете дізнатися, звернувшись до фахівців нашої компанії.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Що треба зробити для оформлення генерального плану ділянки

Наша компанія пропонує виконання таких послуг, як кадастрова зйомка місцевості, проведення топографо-геодезичних робіт , інші подібні роботи.

Якщо потрібен ГПЗУ, отримати його можна у нас. Ціни представлені в прайс-листі. Для замовлення послуги потрібно представити нам такі дані:

 • Кадастровий номер ділянки.
 • Розміри.
 • Будівлі, які планується на ньому встановити.
 • Чи є комунікації.
 • Які види топографо-геодезичних робіт проводилися на землі.

Наші фахівці ознайомляться з представленою інформацією і підберуть стратегію для підготовки всіх необхідних паперів. Потім за результатами попередньої роботи готується пакет документів, який після закінчення буде переданий замовнику.

Наступним кроком замовнику робіт знадобиться звернутися в місцеві архітектурні органи. Мета звернення - затвердження генерального плану. Тут же можна буде отримати і виписку.

Вартість вишукувань

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Топографічний план

  від 3 000 грн./1га

 • Кадастрова зйомка земельної ділянки

  от 3 500 грн.

Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде значно нижчою ніж ціна виконання робіт окремо.

ГПЗУ - як отримати послугу підготовки

Самостійно готувати генеральний план земельної ділянки не рекомендується. Необхідно добре розбиратися в нюансах законодавства, розуміти, що являє собою цей документ і який порядок його затвердження. Для завершення процедури потрібно зібрати безліч довідок. Набагато простіше і швидше замовити таку послугу «під ключ», звернувшись в Geoplan.

Наші фахівці мають великий досвід роботи над підготовкою документації для земельних ділянок. Якщо не знаєте, де отримати ГПЗУ, просто зверніться до співробітників компанії Геоплан. Вартість всіх видів послуг, які ми надаємо ви можете уточнити в бесіді з менеджером. Під час консультації вам підкажуть список документів, які необхідно буде зібрати для початку роботи, і зорієнтують за ціною. Зверніться до нас, щоб з'ясувати всі умови проведення робіт над документацією для підготовки генерального плану.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок