Тахеометричної зйомки ділянки місцевості

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

тахеометричної зйомки ділянки місцевості: де замовити

Тахеометрическая зйомка є найбільш використовуваним видом топографічної зйомки. Найменування цього обладнання - тахеометр. Його застосовують для того, щоб провести топографічну зйомку і геодезичні дослідження. Головне достоїнство тахеометра - це те, що дає можливість в один і той же час отримати координати місцевості з висотними точками. Тахеометричної зйомки місцевості в основному використовується для досліджень лінійного об'єкта, невеликій території під забудови, при облаштуванні інженерних комунікаційних систем, і під час будівництва і проектування автомобільних трас, а також ж / д доріг. Геодезисти компанії застосовують сучасні види тахеометрических ходів, що забезпечують підвищену точність зйомок і при несприятливій погоді.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Тахеометрическая съемка участка местности применяется для:

тахеометричної зйомки ділянки місцевості застосовується для:

 • обміру споруди, яка має плоский і слабо завантажений фасад, перед здійсненням реставрації та реконструкції;
 • зйомок будується споруди, житлового багатоквартирного будинку при геодезичних компаніях, установці навісного вентильованого фасаду, панелей зі скла.

При закінченні всіх робіт проводиться ретельний креслення фасадів, куди наносяться розміри, вказівки відстаней серед деталей, координати головних точок.

Особливості проведення тахеометричної зйомки

тахеометричної зйомки теодолітом повинна проводитися з пунктів, які вказані на знімальних засадах, відомі під назвою станція. Обгрунтування для старту тахеометрических зйомок є теодолітно-нівелірний і тахеометричний хід. Будь-хід спочатку прив'язують до госгеодезіческой сітці. Вони засновані з зразкових точок, які ще прийнято називати пікетами. Будь-пікет заносять на схематичні плани території - абрис. На тахеометрической зйомці абрис креслять від руки в величезному масштабі. На ньому є зображення головних деталей місцевості: рельєф з горизонталями, будівлями, назвою вулиць, річок.

Крім того, така зйомка дає можливість отримати 3D-план території. Для цього потрібно провести деякі зйомки ситуацій і рельєфів, а потім вся інформація обробляється за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, що дозволяє отримати великий топоплан.

Вартість геологічних вишукувань

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Геологічне дослідження грунту

  від 4 500 грн.

 • Геологічні вишукування для проектування промислових споруд

  від 6 500 грн.

Важливо! Вартість виконання всього комплексу послуг буде набагато нижче, ніж ціна виконання робіт окремо.

Переваги GEOPLAN

Точність і швидкість у проведенні тахеометрических зйомок гарантується завдяки підвищеної кваліфікації геодезиста і грамотній настройці техніки. Працівники "GEOPLAN" гарантують такі переваги:

 • Точний облік зазначених термінів надання послуг.
 • Можна скорочувати витрати для проведення будівельних робіт завдяки якісній проведеної зйомці.
 • Надання документів в комфортному для замовників вигляді.
 • Закріплення за вами персональних співробітників, які готові докладним чином пройти консультацію з будь-якого етапу робіт.

Чи можете залишити заявку на надання послуги будь-яким зручним способом. Ми гарантуємо відмінну якість проведення будь-яких робіт в гранично короткий час.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок