Все про Розбивку осей будівлі

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Розбивка осей будівлі в Києві та Київській області

Всі будівельні роботи починаються з підготовки, яка включає в себе розбивку осей будівлі і посадку інженерного об'єкта на поверхню локації. Від точності виконання розбивки залежать цілісність і експлуатаційна безпека споруджуваного об'єкта. Актуальність перенесення проектних рішень в натуру збільшує щільна забудова, характерна для мегаполісів.

У містах дуже часто будівельні роботи виконують поряд з експлуатованими спорудами, надаючи на них прямий або непрямий вплив. Скоротити ймовірність виникнення аварійної ситуації, здатної погіршити стан прилеглих будівель, допомагають попередні розрахунки, виконання яких поряд з розбивкою осей довіряють профільним фахівцям з досвідом і навичками в геодезії.

Розбивка від професіоналів

Фірма «ГеоПлан» надає повний спектр геодезичних послуг в Києві і області, поряд з креслення роботами. Проведення інженерних вишукувань на належному рівні забезпечують досвідчені геодезисти компанії, що використовують інноваційні технології, прогресивні методи і високоточні прилади.

1. Починають з підготовки разбивочной схеми для правильної посадки інженерної споруди на території, що забудовується. Споруджений будинок прив'язують до найближчої точки геодезичної мережі, що гарантує коректний перенесення проектних значень на забудовувати територію і точне визначення просторових координат майбутньої споруди.

2. Етап винесення починається з уточнення розташування головних осей майбутньої будови. Ці відомості дають уявлення про параметри, архітектурні особливості і локалізації будується конструкції на території забудови. Тобто, виніс осей допомагає відобразити на поверхні локації контур проектованого об'єкта, який в процесі виконання робіт буде грати роль орієнтиру для архітекторів і будівельників.

3. На розбивку осей фундаменту впливають складність і конфігурація споруджуваної будови. Для простого споруди досить 4 зовнішніх осей, від яких розмічають внутрішні аналоги за допомогою рулетки. Для будівель з нестандартними геометричними формами кількість осей узгоджують з виконробом. Підвищити точність і скоротити терміни вимірювань найпростіше за допомогою тахеометра на міні-призму. Гранична точність розбивки осей - гарантія виняткової якості фундаменту.

Для подальшого виконання будівельних робіт потрібна наявність акта розбивки осей з підтвердженою відповідністю геодезичної аргументації проектних документів. Обгрунтування формують в ході інженерних вишукувань. Це цифрова схема ділянки, складена на основі топознімання з накладеним проектом будівлі, яке виносять в натуру.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Вартість геодезичних вимірювань

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Розбивка осей свердловин

  від 4500/роб.день

 • Виніс осей будівлі в натуру

  від 1800

Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде набагато нижча, ніж ціна виконання робіт окремо.

Плюси співпраці з профільними фахівцями

Фірма «ГеоПлан» пропонує якісне виконання геодезичних послуг окремо і в комплексі. Клієнтів з Києва та інших міст України залучають безперечні плюси компанії:

 • гнучка цінова політика;
 • багаторічний досвід надання послуг;
 • застосування прогресивних методів і пристроїв, що забезпечують винесення в натуру осей з точністю до 7 мм;
 • використання спеціальних комп'ютерних програм значно прискорює терміни обробки і аналізу параметрів геодезії;
 • виконання розбивочних робіт за встановленими нормами і стандартами.

Проведення геодезичних вишукувань для будівництва інженерних споруд і грамотна розбивка осей з урахуванням прилеглих будівель виключають виникнення непередбачуваних ситуацій з небажаними наслідками.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок