Розбивка ділянки в Києві та області

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Розбивка ділянки в Києві та області

Розбивка ділянки запускає процес забудови. Виконання геодезичних робіт інженерно-дослідницькою компанією «ГеоПлан» зводить до мінімуму ризик помилок типових для індивідуального будівництва і забезпечує раціональне використання території. Ми знайомі з кожним нюансом освоєння нових ділянок, тому співпраця з нами гарантує:

  • всебічну оцінку ділянки та експертні рекомендації;
  • винос і закріплення меж в суворій відповідності з вказаними в кадастрових документах координатами;
  • розбивку головних ліній і осей проекту з мінімальними похибками.

Отримати консультацію, ознайомитися з прайсами, прочитати статті блогу Геоплан і залишити заявку можна прямо на нашому веб-сайті.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Розбивка земельної ділянки

Помилки, допущені в процесі розбивочних робіт, обертаються зведенням будинку по неправильним оцінкам. Для мінімізації відхилень професіонали визначають з урахуванням перспектив розвитку червону лінію-кордон, яка відокремлює локацію забудови від громадських територій. Відхилення від умовної межі можуть стати причиною незапланованих витрат, пов'язаних зі знесенням і зведенням нового будинку.

Кращий вихід - довірити розбивку поворотних точок проектованого об'єкта професіоналам, яким відомі всі вимоги будівельних нормативів. Щоб виключити ймовірність зсуву кутових кілочків і не залізти на суміжну ділянку, розбивку починають, переконавшись в наявності закріплених на земельній власності характерних точок.

Уникнути розбіжностей і провести безпомилкові геодезичні роботи в процесі будівництва дозволяє дотримання елементарних правил.

1. Покрівельний звис будинку, зведеного уздовж бічного краю локації, може виступати на 50 см. Але тоді правомірним буде вимога буднагляду з облаштування водостічної системи з відведенням опадів на власну територію.

2. Правильна установка нульової позначки, особливо в місцях зіткнення з вулицею, запобігає будівництво будинку на території загального користування, а також проникнення води в приміщення, промерзання і порушення естетичної привабливості, коли початковий рівень відрізняється від рівня, запланованого тротуару.

3. Дотримання нормативних відстаней між будівлями гарантує відсутність зауважень органів буднагляду і збереження споруд.

4. Облаштування каналізаційної вигрібної ями поза охоронної зони колодязя питної води, виключає структурні зміни грунту і осадку фундаменту.

Іноді проектні рішення змінюють в кінці будівництва і зводять будівлі, які розмірами і конструкціями відрізняються від раніше дозволених об'єктів. В результаті порушуються нормативні відстані між спорудами, оскільки розбивка ділянки не відповідає прийнятим змінам.

Вартість геодезичних вишукувань

Послуга

ЦІНА, ГРН

  • Створення топографічного плану земельної ділянки

    від 3 000 грн./1га

  • Виніс в натуру меж земельної ділянки

    від 1 800 грн./виїзд

Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Геодезична розбивка ділянки

Грамотно виконані геодезичні роботи - основа цілісності, комфорту і безпечної експлуатації будівлі. Проектне розташування будівлі дає основні поворотні точки, які за допомогою геодезичних приладів виносять і закріплюють на ділянці дерев'яними кілочками.

У період від розбивки до видачі дозволу на будівництво, важливо зберегти винесені точки, які можуть загубитися під час негоди або підготовчих робіт із завезенням будматеріалів. Зневажливе ставлення до точності розмітки ускладнює роботу фахівців, тому всі координати і розміри виносять на обноску. Конструкцію виготовляють з дощок сосни і зберігають до початку робіт по зведенню першого поверху.

Індивідуальні забудовники намагаються роботи з грунтом виконувати без залучення фахівців. Зсув розбивочного дроту, що опинився на шляху автомобіля або при випадковому наїзді, залишається непоміченим. Тому елементи фундаментної конструкції займають неправильне місце, що з'ясовується тільки на етапі кладки стін. Конструкції функціонують нормально тільки, коли виконані відповідно до проекту. Виправити помилки до зведення стін - просто, після - дорого і важко.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок