Геологія для приватного будинку

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Проведення геологічних вишукувань для приватного будинку є запорукою зведення міцного споруди. Фахівці досліджують грунт на ділянці, а також перевірять наявність підземних пустот і рівень водного горизонту. Сама по собі перевірка ділянки не займе багато часу, так як інженери компанії Геоплан працюють швидко і якісно. Після проведення геологічних робіт на ділянці, ви можете бути впевнені в тому, що одного разу ваш будинок не піде під землю або не буде вирішено фундамент через пару років після експлуатації.

Якщо пропустити етап геологічних досліджень, то це може в подальшому призвести до додаткових витрат на ремонт будинку, так як доведеться зміцнювати несучі конструкції або допрацьовувати фундамент будинку. Ми рекомендуємо запобігти всім можливим прорахунки на стадії проектування будинку, так як це допоможе в майбутньому істотно заощадити.

Зверніться до фахівців до початку проектування будинку, щоб провести роботи і отримати інформацію про максимально можливих розмірах будови, поверховості, а також найбільш підходящому типі фундаменту на даній ділянці. На цьому етапі інженер також визначить, чи доведеться в подальшому бурити артезіанську свердловину, щоб забезпечити ділянку водою.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Основні етапи

Всього існує два основних етапи.

 • Складання геоподоснови всій території. Інженери компанії Геоплан складуть великомасштабну карту, з урахуванням всіх нюансів, які в майбутньому можуть вплинути на хід будівництва будинку. На карті ділянки відображаються комунікації, план селища і багато іншого.
 • На ділянку приїжджає бурова машина, яка проводить пробне буріння свердловини. Це необхідно, щоб взяти зразок грунту і вод на аналіз. Дані дослідження в майбутньому допоможуть правильно підійти до будівництва будинку. У компанії Геоплан є лабораторія, яка оснащена всім необхідним для проведення всеосяжного аналізу. Процедура швидка, тому не хвилюйтеся, що початок будівництво будинку буде сильно затримано.

Інженерно-геологічні роботи

В ході проведених досліджень інженери ретельно вивчають на ділянці рельєф місцевості. Складається прогноз змін геологічних умов. Отримані дані використовуються для розробки проекту обґрунтування будівництва.

До основних етапів проведення геологічних робіт на ділянці відносять такі:

 • Підготовчий. В ході якого фахівці компанії Геоплан ретельно збирають і аналізують інформацію про раніше проводилися на ділянці геологічних роботах.
 • Польовий. На цьому етапі на ділянці відбувається завмер рівня ґрунтових вод на ділянці, збір проб грунту і води. Отримана інформація потрібно фахівцям для отримання даних про геологічну обстановки на ділянці, щоб потім правильно звести фундамент.
 • Камеральний. Інженери вивчають корозійні особливості ґрунту, а також хімічний склад грунтових вод. Для цього грунт і вода здаються в спеціальну лабораторію.

Відзначимо, що геологічне дослідження ділянки актуально протягом трьох років з моменту його видачі.

Вартістьгеологічних вишукувань

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Геологічні дослідження грунту

  від 4 500 грн.

 • Геологічні вишукування для проектування промислових споруд

  від 6 500 грн.

Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде значно нижчою ніж ціна виконання робіт окремо.

Наші переваги

 • Доступні ціни. Ми пропонуємо оптимальну вартість за проведення геологічних робіт.
 • Досвідчені фахівці. Наші інженери мають великий досвід роботи в даній сфері і відповідально підходять до справи.
 • Дотримання термінів. Ми укладаємо з клієнтом договір на виконання робіт із зазначенням термінів і строго їх дотримуємося.

Співробітники компанії Геоплан в Києві швидко знайдуть оптимальне рішення навіть для самих складних випадків. У нас є все необхідне обладнання для проведення геологічних робіт на ділянці. Після того, як буде проведено дослідження, замовник отримує на руки звіт, де зібрана вся необхідна інформація по будинку і ділянці після вивчення якої можна приступати до будівництва.

Проведення геологічних робіт - це турбота про надійність, а також безпеки і довговічності житлового об'єкта. Захистіть себе від можливих майбутніх обвалень фундаменту на ділянці, а також появи цвілі на стінах будинку. Замовити послугу можна звернувшись до нас за телефоном, вказаним на сайті. Задати питання менеджерам можна по електронній пошті.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок