ВОДОПОСТАЧАННЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Є два види водопостачання: центральне і автономне. Міські будинки підключені до центрального. За містом, в сільській місцевості це не завжди можливо в силу віддаленості від трубопроводів. Забезпечення водою в котеджі зазвичай автономне - колодязь або свердловина.

Водопостачання приватного будинку з колодязя: плюси і мінуси

Колодязь - простий, швидкий і дешевий спосіб провести воду в будинок. Як у будь-якого інженерного рішення, у нього є свої плюси і мінуси.

Переваги:

 • Для риття не потрібні складні вишукування, дозвіл влади і будь-які ще тривалі підготовчі процедури. Все можна зробити буквально за один день і навіть безкоштовно (тобто вирити самостійно).
 • Правильно організований колодязь служить довго: він буде справно постачати ділянку водою 10-30 років.
 • Ціна риття в кілька разів нижче вартості організації свердловини.

Недоліки колодязя:

 • Багато органічних і неорганічних домішок. Воду можна використовувати для поливу ділянки, прання, душа, але без ретельної фільтрації не можна її пити і готувати на ній їжу.
 • Колодязь потрібно чистити раз на рік або частіше. Це трудомісткий процес, для якого треба кожен раз виділяти кілька днів (якщо чистити самостійно) або певну суму грошей на роботу виконавців.
 • Води може не вистачати на все потреби сім'ї з 2 і більше осіб.

Обращайтесь в компанию «ГеоПлан», и наша слаженная команда решит даже самые сложные задачи в Киеве и по всей Украине

получить консультацию

Автономне водопостачання зі свердловини

Більш ефективний спосіб організувати автономне водопостачання - буріння свердловин на воду. Так в котедж буде надходити вода хорошої якості, яка не містить небезпечних для життя домішок.

Є два види свердловин: піщана і артезіанська . Піщана буриться на глибину 30-50 м і дає 1-3 кубометра води в годину. Подача води здійснюється недорогим насосом або насосною станцією. Це зручний економічний варіант для одного або двох осіб.

Глибина артезіанської свердловини - 100-200 м. Вода чистіша і якісна. Подача води йде за допомогою потужного насосного обладнання і становить 5-10 кубометрів на годину. Це оптимальний варіант для сім'ї з 3 і більше осіб.

Буріння артезіанських свердловин за собівартістю дорожче буріння піщаних. Однак у довгостроковій перспективі артезіанська свердловина виходить дешевше, тому що не вимагає постійного обслуговування, які слід піщаної свердловині .

Основні переваги артезіанської свердловини:

 • Служить близько 50 років без планових технічних оглядів і переустановлення обладнання.
 • Дає найякіснішу воду - чистіше, ніж з-під крана в місті.
 • Не має потреби в очищенні - глибока свердловина з сучасним електронасосом повністю захищена від проникнення талих і стічних вод.

Як бачите, артезіанська свердловина - це оптимальне рішення для системи водопостачання приватного будинку.

Вартість буріння свердловин на воду

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Однотрубна конструкція. Буріння D=125/6.0 мм, матеріал НПВх

  від 350 грн./м. п.

 • Двухтрубна конструкція. Буріння D=160 мм+ 110 мм, матеріал НПВх

  від 950 грн./м. п.

Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде значно нижчою ніж ціна виконання робіт окремо.

Послуги для приватних будинків і котеджів

Інженерно-дослідницька компанія «ГеоПлан» виконує всі види організації водопостачання в Києві та Київській області - як промислове буріння, так і облаштування свердловини під ключ в окремому приватному будинку. Працюємо офіційно, згідно з чинним законодавством, в наявності всі дозвільні документи. Інженери і майстри мають профільну освіту і практичний досвід від 10 років.

Виконуємо всі завдання за чесними цінами і щиро піклуємося про благополуччя наших клієнтів. Замовити наші послуги можна на сайті або за телефоном. Чиста вода у вашому будинку - наша робота!

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок