Більшість власників земельних ділянок, з тих ділянок починають цікавитися «червоними лініями » перед початком капітального ремонту, реконструкцій або зведенням нового будови. На проектних схемах цими лініями відокремлюють НЕ призначені для приватизації території від локацій, експлуатованих приватними власниками . Назва пояснюється червоним кольором, який використовують для нанесення контурів локації на топоплан.
Лініями червоного кольору позначають кордони приватних землеволодінь. Ці контури враховуються при інженерно-геодезичних вишукуваннях , коли з нормативами звіряються відстані між існуючими спорудами або сусідніми ділянками. Червоним кольором позначають не тільки межі суспільні х або приватних територій, а й головні вулиці з комунікаціями. Виходячи з функціональності, виділяють кілька умовних типів червоних ліній:
Головна особливість червоних ліній - більш потужний юридичний статус . Він і умовно поділяються на два різновиди: існуючі і проектні. Перша володіє юридичною значимістю, враховується в кадастр і виноситься в якості реалізованих меж в натуру. Друга - публічно демонстраційних ірует возможн ость перепланування ділянки і майбутні юридично обґрунтовані межі.
Послуга
ЦІНА, ГРН
Винесення в натуру меж земельної ділянки
від 1800/виїзд
Топозйомка з погодженням
від 4000/1га
Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.
Перед винесенням меж в натуру, відповідність ліній червоного кольору із затвердженим планом перевіряють і уточнюють за допомогою інженерних вишукувань . Потім визначають спосіб геодезичної розбивки осей для нанесення червоні х контурів на топографічний план із зазначенням поворотних точок в прийнятій містом системі координат. Лінії наносяться з урахуванням:
Розміри проектованих компонентів пов'язують з існуючою ситуацією і узгоджують з усіма міськими інстанціями.
Якщо на локації прокладені елементи комунікаційного ой інфраструктури, ведення будівельних робіт забороняється. Для отримання вичерпної інформації про проходження червоних контурів на проектному плані подають заяву до земельного кадастру.
В процесі будівельник них робіт необхідно дотримуватися мінімальні протипожежні відстані, сформовані червоними лініями:
Дотримання правил забезпечує пожежну безпеку сусідніх споруд . Місцезнаходження « червоних кордонів» узгоджується в ході розробка си і містобудівної документації.
Межі земельних ділянок, що пройшли кадастровий облік, не завжди виявляються скординованими з лініями червоного кольору . Виключити судові ризики , пов'язані з нанесенням юридичних меж дозволяє проведення інженерних вишукувань з топозйомка і складання плану сертифікованими геодезистами компанії «ГеоПлан». Серед ключових переваг організації:
Фахівці фірми «ГеоПлан» заощадять ваш час і нададуть якісний результат в обумовлені терміни.