Ситуаційний план - це геодезичний документ, схематично зображує проектований об'єкт щодо навколишньої місцевості із зазначенням інженерних, лінійних і ландшафтних елементів. Оформлення ситуаційного плану має на увазі проведення топографо-геодезичних робіт, підсумки яких служать основою для створення і видачі документа компаніями, що володіють відповідною ліцензією.
Документ видається виключно в паперовому форматі, оскільки створюється на стандартних аркушах А-4 у вигляді креслень, які точно відображають розташування:
Ситуаційний план отримати все одно, що отримати зручну оглядову карту ділянки і прилеглих територій, яка дозволяє швидко зорієнтуватися на місцевості.
Послуга
ЦІНА, ГРН
Виконавча схема(план) та виконавче креслення ( профіль)
від 3 000 грн./1га
Інженерно-геодезичні вишукування для будівництва
від 4 500 грн./1га
Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде значно нижчою ніж ціна виконання робіт окремо.
Креслення з докладними графічними і аналітичними відомостями про земельну власність можуть бути затребувані:
Як зробити ситуаційний план, знають інженери-геодезисти фірми «ГеоПлан», які щодня проводять топографічні зйомки в Києві і області за розумною ціною. Ми знайомимося з локацією, аналізуємо матеріали попередніх досліджень, складаємо звітність і план, який складається з трьох завірених печаткою частин:
1. Проект.
2. Аналітика.
3. Інсоляція.
Крім напрямку «північ-південь», точного місця розташування кордонів, дорожніх полотен, будівель, трубопроводів і ліній забудови, зазначених в проектній частині, документ містить:
Складання ситплану регламентується містобудівним кодексом, яким дозволяється розширювати основні пункти внесенням додаткових відомостей.
Ситплани класифікуються за призначенням і масштабом. З найпоширеніших різновидів можна умовно виділити дві групи.
1. Документи першої групи формують, коли планується підключення до газової або електромережі, проведення реконструкційних робіт або модернізація інженерних комунікацій.
2. Друга класифікаційна група акцентується на масштабі, де співвідношення 1: 2000 використовується для самих детальних планів, 1: 1000 - для менш докладних варіантів і 1: 500 для багатоповерхових будівель і лінійних об'єктів.
Термін дії будь-якого різновиду завершується через 24 місяці після затвердження. Як отримати ситуаційний план ділянки? У муніципальних органах архітектури або в спеціалізованих організаціях з відповідною ліцензією.
У багатьох архітектурних органах підготовка ситуаційних планів - окрема послуга, яка вимагає виконання певних кроків.
1. Збір документів, які підтверджують: особистість і право власності на землю, для якої оформляється креслення.
2. Підготовка заяви в письмовій чи друкованій формі з підписом і даними заявника, включаючи номер телефону для контакту; із зазначенням мети створення документа, кадастрового номера, адреси, параметрів, функціонального призначення ділянки.
3. Подача заяви і необхідних документів в архітектурний орган може здійснюватися особисто, через пошту або сайт держпослуг..
4. Отримання готового ситплану через 72 години.
Де взяти ситуаційний план, коли немає часу стояти в чергах і чекати перевірки документів? В інженерно-дослідницької компанії «ГеоПлан», на сайті якої можна отримати консультацію, прочитати корисні статті однойменного блогу і замовити послугу онлайн або по телефону.