Трасопошукові роботи

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Трасопошукові роботи в Києві

Система підземних комунікаційних ліній зростає і ускладнюється одночасно з ущільненням міської забудови. Тому облаштування кожної нової локації починається з трасопошукових робіт. Це комплекс інженерно-геодезичних вишукувань і топографічних зйомок.

Звертайтеся в компанію «ГеоПлан», і наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві і в усій Україні

отримати консультацію

Даний вид робіт використовують щоб:

 • встановити точне місцезнаходження і параметри комунікаційних ліній, прокладених під землею;
 • провести топозйомку ділянки;
 • сформувати графічну документацію з позначенням прив'язки підземної інфраструктури до контурів жорстких об'єктів.

Отримання достовірних даних по кожному лінійному спорудження забезпечується професійним виконанням робіт в рамках інженерно-геодезичних вишукувань за допомогою високоточних інструментів.

Алгоритм проведення

Як і більшість інших видів робіт, пошук трас під землею виконується поетапно:

 • Підготовка - припускає обробку архівних та актуальних існуючих відомостей для вибору і обгрунтування пошукового методу нівелювання.
 • Виробнича стадія включає в себе обстеження локації з пошуком засипаних криниць, траншей і вводів, визначенням місць установки техніки і проведенням виконавчої або топографічної зйомки.
 • Завершальний камеральний етап присвячується обробці отриманих даних, складання графічної документації і звіряння даних з компаніями, які експлуатують досліджувану територію.

Роботи в рамках інженерно-геодезичних вишукувань передбачають застосування спеціальних приладів. Трасошукач і георадар забезпечують точність результатів і скорочують ремонтні витрати.

Вартість трасопошукових робіт

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Трасопошукові роботи

  від 2400/виїзд

Важливо! Вартість виконання повного комплексу робіт буде набагато нижчою, ніжціна виконання робіт окремо.

Переваги трасопошукових робіт

Трасопошукові роботи Геоплан

Відсутність єдиних правил обліку підземних комунікацій, часто перетинаються між собою і залягають на різних глибинах, робить проблематичним нанесення трубопроводів і магістралей на актуальну геоподоснову. Трасування дозволяє приватним забудовникам і державним організаціям отримати інформацію, необхідну для успішного ремонту наявних і прокладки нових комунікаційних ліній під землею, що приносить ряд переваг:

 • скорочення трудомісткості, обсягів земляних робіт і витрачених для цього тимчасових і грошових ресурсів;
 • зведення до нуля ймовірності виникнення аварійних ситуацій;
 • завершення будівельних робіт в передбачені терміни.

Компанія «ГеоПлан» надає всі види геодезичних послуг в рамках визначення місця розташування підземних комунікаційних ліній. Досвідчені фахівці виконують нівелювання і топографічну зйомку за допомогою перевірених методологій і високоточних інструментів, що гарантує отримання достовірних даних про всі лінійних об'єктах, розташованих під досліджуваним земельною ділянкою.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок