Винос меж ділянки на місцевість

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Винос меж ділянки на місцевість в Києві та Києвській області: коли виконують межування

Правом визначати і встановлювати межі земельних володінь, наділені фахівці із землеустрою. Послуга виносу меж в натуру стає затребуваною, коли:

 • відсутні, встановлені раніше межові знаки;
 • перевіряють правильність відстані між зводяться спорудою і прилеглими об'єктами;
 • межі, зазначені власником ділянки, викликають сумніви у потенційного покупця;
 • поділ формується для виділення у власність і визначаються нові кордони для занесення до кадастру;
 • судові розгляди між сусідами щодо межі;
 • інші випадки, що вимагають нового набору поворотних точок.

Фінальна вартість послуги, яку надає фірма «ГеоПлан», залежить: від віддаленості локації від найближчого офісу компанії-виконавця, кількості винесених елементів і способу закріплення межових знаків.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Алгоритм і нюанси виконання

Винесення меж в натуру, як і будь-яка діяльність в геодезії, проводиться поетапно:

 • Підготовка, присвячена: вивчення матеріалів, проведених раніше досліджень і результатів кадастрової зйомки, досліджуваних земель. На основі початкових даних геодезисти визначають методи виконання майбутніх робіт.
 • Дії на локації припускають: прив'язку виносяться точок до межової мережі, визначення та закріплення кожного повороту рубежів земельних угідь за допомогою тимчасових або довгострокових межових знаків.
 • Камеральний етап - формування акту про затвердження меж з передачею довгострокових знаків власнику наділу.

Роль довгострокових знаків виконують відрізки арматури або металевих труб. Знаки, забиті в землю на глибину 1 метра і залиті бетоном, оснащуються табличкою з координатами поворотних точок. Плюси довготривалих знаків в тому, що вони не бояться опадів, температурних перепадів і випадкових зрушень під час орання.

Такі переваги приносять власникові ділянки спокій за територіальну цілісність угідь і захист від зазіхань сусідів. Результати геодезичних вишукувань і вимірювань заносяться фахівцями в звітність, тому замовнику відомі точні межі і площа наділу.

Дотримувані нормативи

Фахівці «ГеоПлан» застосовують для забезпечення точності вимірювань геодезії, обладнання, яке відповідає вимогам, що пред'являються. Діючими нормативами допускаються похибки, які не перевищують:

 • 100 мм для населених пунктів;
 • 200 мм для заміських будівель;
 • 2500 мм для фермерських господарств.

Для вимірювань та розмітки наділів використовується дорога апаратура, яка щорічно піддається сертифікації, до обслуговування якої допускаються тільки фахівці, що володіють спеціальними ліцензіями.

В процесі виносу меж в натуру, крім зовнішніх рубежів, визначають контури сервітутів за допомогою характерних точок, між якими проходять прямі лінії. Для винесення і розмітки ділянки використовують тахеометр. Для створення геодезичної основи виконується топографічна зйомка, для якої прокладають теодолітні ходи за допомогою тахеометра або GPS-пристроїв.

Вартість робіт з винесення меж ділянки на місцевість

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Винесення в натуру меж земельних ділянок

  від 1800/виїзд

 • Геодезична основа

  від 2500/1га

Важливо! Вартість виконання усього комплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Де замовити професійні геодезичні вимірювання

Компанія «ГеоПлан» гарантує точність і достовірність вимірювань необхідних для якісного виносу меж. Вартість геодезії ділянки залежить від численних факторів, тому завжди формується індивідуально. На сайті вказані номери телефонів для уточнень і консультування.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок