Виконавча зйомка

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Виконавча зйомка в Києві та Київській області

У геодезії виконавча зйомка позначає достовірне і точне відображення фактичного місцезнаходження конкретних інженерних споруд і комунікаційних ліній. Знімальні дані наносяться на план або креслення з прив'язкою до локальних високоточним системам координат і висот.

Коли потрібна зйомка

Виконавча геодезична зйомка - важлива складова інженерних вишукувань для будівництва, яку виконують коли:

 • вибудовують нове або реконструюють застаріле споруда;
 • прокладають автомагістралі, тунелі або мости;
 • планують підведення інженерно-комунікаційних ліній;
 • перевіряють вірність поділу земельних угідь.

Проведення виконавчої зйомки на кожній стадії будівельно-монтажних робіт, дозволяє контролювати точність відповідності проекту, своєчасно виявляти і усувати відхилення.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Різновиди зйомки

Основні завдання знімальних робіт - точне відображення місцезнаходження інженерних об'єктів на локації, моніторинг якості і обсягів робіт, оцінка відповідності проектними розрахунками і галузевим нормативам. Виділяють дві ключові різновиди виконавчої зйомки:

 • проміжна - виконується по завершенні кожного будівельного етапу для перевірки відповідності конструкцій проекту і оцінки прихованих робіт;
 • заключна - виконується по завершенні будівництва для актуалізації топопланів і відображення в них знову зведеного об'єкта.

Решта різновиди виконавчої зйомки визначаються поставленими завданнями і допомагають контролювати виконання всіх етапів будівельних робіт: від нульового циклу і фундаменту до стін і підземних комунікацій.

Вартість геодезичних виукувань

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Виконавча геодезична зйомка

  від 5500

 • Виконавча схема(план) та виконавче креслення (профіль)

  від 3000/1га

 • Геодезичні послуги з контрольної зйомки

  від 5500

Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Алгоритм проведення

Знімальні роботи виконують за допомогою сертифікованих геодезичних приладів контрольно-вимірювального типу. Геодезисти починають свою діяльність з перевірки документів власності, державної реєстрації та вивчення існуючого плану досліджуваного ділянки.

Виконавча зйомка може займати кілька днів. Для прискорення і більш точного розрахунку координат застосовують механічні і цифрові прилади з виведенням зображення на монітор. Геодезисти вимірюють відстані між конструкціями і аналізують розташування прилеглих ділянок щодо території замовника.

Исполнительная съемка может занимать несколько дней. Для ускорения и более точного расчета координат применяют механические и цифровые приборы с выводом изображения на монитор. Геодезисты измеряют расстояния между конструкциями и анализируют расположение прилегающих участков касательно территории заказчика.

Дані, отримані в ході знімального процесу, вносяться до звіту і служать підставою для створення фінального плану з вимірами і зазначенням наявних відхилень.

Які отримують відомості

Виконавча зйомка - це інженерно-геодезичні дослідження з будівельними кресленнями високої точності, що містять:

 • дані про не стикування параметрів котловану, фундаменту та інших конструкцій з проектними розрахунками;
 • геометричні показники і стан елементів в різних площинах під час будівельних робіт;
 • відомості про особливості фасадів, благоустрою та наявності забудованих локацій, на досліджуваній території.

Головне завдання виконавчої зйомки - деталізований опис кожного конструктивного елементу зводиться споруди. Фінальні креслення можуть оформлятися на папері, але частіше бувають цифровими, що зручніше для роботи і пояснюється активним застосуванням нових технологій.

Виконавчу зйомку роблять після установки лінійних об'єктів та вказують в кресленнях конструктивні зміни і докладні характеристики оглядових колодязів, камер обслуговування та інших елементів, що відносяться до комунікаційних мереж.

Хто виконавець

Знімальний процес здійснюється досвідченими геодезистами, у яких є необхідні навички для забезпечення належної якості та своєчасної здачі готових креслень. Фірма «ГеоПлан» багато років спеціалізується на наданні послуг у сфері геології та геодезії. Досвідчені інженери компанії входять в категорію фахівців, оперативно і якісно справляються з витратним і трудомістким знімальним процесом.

Використання сертифікованих нівелірів, тахеометрів, теодолітів і обчислювальних геосистем гарантує облік кожної особливості території і максимальну точність вимірів. Виконавча зйомка будинку, газо- або водопроводу - запорука безпроблемного узгодження документів, правильного проектування зведення нового об'єкту.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок