Все про Топографічну зйомку: Масштаба 1:2000

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Топографічна зйомка: масштаб 1:2000

Топозйомка ділянки в будь-яких масштабах, в тому числі у відношенні 1: 2000, є однією з найбільш затребуваних послуг нашої компанії. Ми виконуємо високоточну топографічну зйомку з оформленням всієї необхідної документації в Києві і в усій Україні. Цей вид роботи може також входити в комплекс інженерно-геодезичних вишукувань, які ми виконуємо «під ключ».

Коли топозйомка 1:2000 - найбільш оптимальний варіант?

Топозйомка 1:2000 Геоплан

Мета топографічної зйомки в масштабі 1: 2000 - підготовка карт місцевості, техніко-проектних документів і робочих креслень у випадках, коли немає потреби в граничній деталізації, яка можлива, наприклад, при топозйомка 1: 1000. Вона незамінна у випадках:

 • розробки генпланів невеликих населених пунктів, а також промислових районів зі складною організацією транспортних потоків;
 • детального планування території під забудову, складання її ескізів;
 • підготовки планів і проектів морських портів, виконавчих планів рудників і шахт;
 • проектування автомобільних трас і залізниць - особливо на територіях в гірських районах;
 • підготовки до прокладання трубопроводів і каналів на складних місцевостях;
 • розвідувальних робіт, пов'язаних з родовищами корисних копалин.

Результати топографічної зйомки місцевості використовуються при складанні робочих креслень житлових будинків, підсобно-виробничих будівель, насосних станцій. Топографічні карти необхідні також для розробки генеральних схем реконструкції залізничних вузлів.

Звертайтесь в компанію «ГеоПрофі», та наша злагоджена команда вирішить навіть найбільш складні задачі в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Методи та результати топозйомки

Крім традиційного тахеометрического методу і прогресивної аерофотозйомки, фахівці компанії «ГеоПрофі» використовують стереотопографічну зйомку зі спеціальною обробкою знімків, які були отримані в результаті наземного і повітряно-висотного фотографування.

Після завершення зйомки замовник отримує топографічну карту необхідного масштабу, на якій за допомогою умовних знаків відображені:

 • рельєф і контури досліджуваної території;
 • закріплені пункти геопідоснови;
 • всі об'єкти, розташовані на території, включаючи будівлі з вказанням призначення, номера і кількості поверхів;
 • дороги і вулиці з назвами;
 • інженерні комунікації та мережі.

Якщо на місцевості є нестандартні рельєфні перерізи, на прохання замовника ми позначимо їх на спеціалізованому плані.

Топозйомка 1:2000: етапи проведення робіт

Топозйомка 1:2000 Геоплан

Компанія «ГеоПрофі» виконує топографічну зйомку в повній відповідності з актуальними нормативними документами України. Безумовно, замовників цікавлять нюанси роботи - не випадково блоги про порядок виконання топографічної зйомки є досить популярними серед читачів. Цікавляться також конкретними напрямками - наприклад, блог про топографічну зйомку доріг.

Важливо підкреслити, що успіх усієї подальшої роботи зумовлений професійним підходом до всіх аспектів на підготовчому етапі.

Перш за все, фахівці аналізують наявну топографічну і геодезичну документацію, результати проведених аерозйомок, щоб отримати базову інформацію про район, де плануються дослідження.

Далі складається технічне завдання, в якому, крім іншого, обґрунтовується вибір масштабу топознімання. Визначається план робіт, обумовлюються терміни виконання замовлення, вартість топографічної зйомки, узгоджуються організаційні питання.

На підготовчому етапі також визначаються цілі робіт по планово-висотній геодезичній мережі, а також ведеться попередня підготовка до подальшого затвердження проекту в державних інстанціях.

Другий - це етап власне польових досліджень, коли всі роботи проводяться безпосередньо на місцевості. Якщо в цьому є необхідність, виконується додаткове обстеження району. На цьому етапі вибираються і встановлюються стандартні знаки опорних пунктів і виконуються необхідні вимірювання.

На третьому етапі виконується підготовка необхідної документації. Професіонали обробляють отримані дані, складають топографічний план в графічному і цифровому вигляді, а також додані до них технічні документи, схеми і креслення. На фінальному етапі проводиться узгодження підготовленої документації.

Як ми працюємо ?

 1. Консультація з вашого питання

 2. Виїзд бригади на об'єкт

 3. Виконання робіт на об'єкті

 4. Видача документів

Переваги компанії "ГеоПрофі"

Наша компанія надає як окремі послуги, так і комплексні геодезичні дослідження в Києві і в усій Україні. Можна виділити ряд наших важливих переваг.

1. Всі роботи виконуються командою досвідчених геодезистів, що мають всі необхідні дозволи і мають усе необхідне оснащення.

2. Прозорість і обґрунтованість цін. Найбільш вигідно замовляти комплекс геодезичних послуг - при цьому вартість кожної з них зменшується

3. Грамотне планування і дотримання термінів проведення досліджень.

4. Гарантія точності вимірювань, які виконуються з використанням сучасного, перевіреного обладнання.

5. Оформлення та узгодження всієї необхідної документації у повній відповідності з нормативними вимогами.

Проведення топозйомки 1: 2000 замовити можна прямо на нашому сайті. Наш фахівець неодмінно зв'яжеться з вами, щоб уточнити всі нюанси.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок