Що входить в геодезичні роботи?

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Що входить в геодезичні роботи?

Геодезія, що це? Найдавніша наука і галузь, яка вирішує практичні завдання, пов'язані з картографією, складанням топопланів, розвідкою природних ресурсів, кадастровим обліком і навігацією. Геодезисти - це фахівці з кваліфікаційними сертифікатами, які гарантують швидкість і точність виконання компанією «ГеоПлан» цілого спектра геодезичних послуг:

 • всі різновиди досліджень;
 • повний діапазон топографо-геодезичної зйомки, включаючи М 1: 500;
 • нівелювання і геодезичні роботи;
 • випробування грунтів з тестуваннями в польових і лабораторних умовах;
 • моніторинг зсувонебезпечних ділянок і умов гідрогеології.

Ми завершуємо кожен робочий етап складанням підсумкової звітності, застосовуємо прогресивні технології та обладнання, що дозволяє прискорити процес на 20% без зниження якості.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Геодезичні роботи, що це таке?

Це невід'ємний компонент передпроектного етапу будівництва, який складається з комплексу вимірювань, що забезпечують точність зведення майбутніх конструкцій з прив'язкою до існуючих будівель. Геодезичні роботи - це також сукупність дій, спрямованих на вивчення місцевості.

1. Збір і аналітична обробка матеріалів геодезичних досліджень, раніше проведених на території забудови.

2. Рекогносцировка місцевості з оцінкою складності рельєфу, близькості розташування існуючих житлових будинків до будмайданчика і обгрунтування топознімання.

3. Побудова планово-висотної мережі, яку геодезичні позначки закріплюють на місцевості.

4. Проведення наземної, підземної або донною топознімання.

5. Винесення проекту в натуру простими методами з закріпленням об'єктів на місцевості.

6. Проведення гідрографічних досліджень з формуванням профілів водних об'єктів, виявленням і наглядом за режимом підземних вод.

7. Моніторинг інженерних споруд і небезпечних ділянок рельєфу для попередження аварійних ситуацій.

8. Камеральне трасування для забезпечення найкоротшої протяжності дорожніх полотен і підземних комунікацій з оптимальним перетином перешкод.

9. Комп'ютерний аналіз отриманих показників та підготовка підсумкової звітності.

10. Зовнішні обміри будівель і елементів для безпечної експлуатації, технологічної модернізації або ліквідації інженерних споруд.

Результати досліджень дозволяють оцінити ситуацію і обгрунтувати доцільність будівництва на виділеній території.

Вартість геодезичних вишукувань

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Геодезина зйомка для ландшафтного дизайну

  від 4000 грн./1га

 • Геодезична основа

  від 2 500 грн/1га

Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Геодезія земельної ділянки, що це таке?

Там, де необхідно визначити межі, встановити точне розташування або провести топознімання ділянки, на допомогу приходить геодезія. Вишукування з розрахунками, заснованими на вимірах кутів і відстаней між ними, виконують в поетапної послідовності.

 • Підготовка передбачає формування техзавдання, договору і програми вишукувань, вивчення даних попередніх досліджень з аналізом топографічних планів і карт.
 • У польову стадію, яка може тривати від кількох днів до кількох тижнів, входять: обстеження будмайданчика, геодезичні зйомки, виконання замірів для побудови теодолітних ходів і полігонів.
 • В ході камеральних робіт обробляють результати, які служать основою для оцінки місця забудови, обґрунтування проекту і створення підсумкового звіту з рекомендаціями, геологічними профілями і топографічними схемами.

Фахівці компанії «ГеоПлан» проведуть виконавчу зйомку, виконають обміри та складуть топоплан з урахуванням законодавчих нормативів. Наша точність - основа успішної реалізації вашого проекту.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок