Що робить геодезист?

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Що робить геодезист?

Геодезія - наука, яка з біблійних часів виміряє та вивчає фундаментальні властивості Землі. Уже тоді геодезисти відігравали важливу роль в економіко-господарському житті товариства й користувалися заслуженою повагою. Сьогодні головна мета геодезії - визначити зміни розмірів і форми Землі для вирішення численних практичних завдань: від виносу меж земельної власності до інтерпретації супутникових знімків.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Хто такий і чим займається геодезист?

Геодезист - це навчений у вузі фахівець, який грає важливу роль в освоєнні земель і виконує точні роботи, що вимагають аналітичного склад розуму. Головна задача геодезиста - інструментальна зйомка, вимірювання кутів між точками і проведення розрахунків. Отримані дані використовуються архітекторами для проектування, а будівельниками - для точного і безпечного зведення конструкцій.

Інженер-геодезист перша людина на будівництві, яка супроводжує кожну стадію: від вибору ділянки до експлуатаційного введення об'єкта. Він створює геопідоснову, яка дозволяє правильно скласти проект і розпочати на будмайданчику геодезичні роботи. Підготовка планово-висотного геодезичного обгрунтування не обмежується польовими роботами, і включає у себе камеральну обробку результатів за допомогою комп'ютерних програм.

На бетонній стадії будівництва виконують розбивку - основний вид геодезичних робіт з виносом конструкцій будівлі в натуру. Без розбивки неминучі відхилення від вимог ДБНУ та ГОСТів, які можуть призвести до перекосів і обвалення будівлі. Коли будівництво завершено, геодезисти створюють виконавчий генеральний план, на якому відображаються зведені об'єкти і фіксуються невідповідності з проектом.

Виконавча топозйомка як окрема послуга потрібна при зведенні споруд випадковими підрядниками . Штатний геодезист, обов'язки якого охоплюють:

 • розробку і експертизу геодезичної документації;
 • виконання топографічних, камеральних і розбивочних робіт;
 • контроль точності геометричних параметрів інженерних споруд може не відобразити відхилення від проекту в підсумковій документації, що обернеться для організації чималими витратами, пов'язаними з усуненням невідповідностей.

Вартість геодезичних вишукувань

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Інженерно-геодезичні вишукування

  від 3000 грн./1га

 • Геодезична основа

  від 2 500 грн./1га

Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Кращі рішення для будівельних завдань

Неупереджено проконтролювати виконання будівельних робіт в Києві і області допоможе незалежна інженерно-дослідницька компанія «ГеоПлан». Ми щодня приймаємо універсальні рішення для різних будівельних завдань. Успішно справлятися з нестандартними ситуаціями допомагає складне обладнання геодезиста:

 • системи GPS;
 • електронні теодоліти;
 • лазерні нівеліри та рулетки;
 • трубошукачі.

Заходьте наш сайт, читайте статті блогу Геоплан, знайомтеся з каталогом послуг та залишайте заявки онлайн або по телефону.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок