Перенесення репера

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Перенесення репера в Києві та Київській області

У геодезії під терміном репер мають на увазі позначку, якою позначається точка заданої висоти на досліджуваній території. Величину висоти і різниці щодо вихідної поверхні визначають за допомогою відповідного способу нівелювання. Залежно від призначення репери можуть використовуватися:

 • в наукових цілях з установкою в заданих географічних точках Києва і по всій Україні;
 • як рядові знаки, які закладають по скельним, стіновим та іншим існуючим нівелірним лініям;
 • як фундаментальні позначки, що мають вид залізобетонних стовпів і закладаються в ході будівництва.

Рядові і фундаментальні знаки, пов'язані один з одним, створюють державну геодезичну мережу.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші завдання в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Перенесення репера нівеліром

Реперні позначки переносять за допомогою нівеліра - основного інструменту інженерно-геодезичних вишукувань, використовуваного для замірів різних точок місцевості. Коли локація потребує тимчасового знаку, як репер використовують стійку опору, що її переміщують до повного завершення геодезичних робіт. На ній геодезисти відзначають необхідну висоту, яка служить основою для топознімання, розбивочних і будівельно-монтажних робіт.

Репери - важливий елемент будівельного процесу, особливо при перенесенні на монтажний горизонт. Точність відміток - запорука надійності і безпеки майбутньої споруди. Тому перенесення реперів повинні виконувати кваліфіковані геодезисти з досвідом і навичками в нівелюванні.

Вартість геодезичних вимірювань

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Геодезича мережа. Реперна мережа. Реперна система

  від 250/репер

 • Нівелювання

  від 25/м.п.

 • Нивелювання підкранових мереж

  від 20/м.п.

Важливо! Вартість виконання повного кмплексу послуг буде набагато нижчою, ніж ціна виконання робіт окремо.

Хто і як виконує перенесення

Перенесення репера - затребувана послуга, яку фахівці фірми «ГеоПлан» надають як для приватного домобудівництва, так і для зведення виробничих об'єктів. Високий ступінь кваліфікації дозволяє геодезистам успішно справлятися з нестандартними ситуаціями і нівелюванням на локаціях зі складним розташуванням і рельєфом.

Розбивка і винос репера в натуру - кропіткий процес, що вимагає підвищеної уваги для правильного перенесення реперних точок з паперу. Якісне виконання роботи забезпечує точну установку висотного положення площини і реперних відміток, які зводяться на ділянці об'єкта.

Щоб звести до мінімуму ймовірність помилок, геодезисти перед виконанням послуги аналізують негативні чинники і документацію, складену в ході попередніх інженерно-геодезичних вишукувань. Процедура перенесення виконується відповідно до чинних нормативів і супроводжується актом прийому-передачі обладнання, що містить висотні позначки і геодезичні пункти, від яких прокладалися нівелірні ходи.

З нами вигідно

Компанія «ГеоПлан» гарантує виконання інженерно-геодезичних вишукувань з якісним і високоточним виносом реперів на місце забудови. Приєднуйтесь до наших клієнтів, щоб особисто оцінити переваги співпраці з «ГеоПлан»:

 • надання послуг в Києві і по всій Україні;
 • власний парк прогресивної техніки і високоточних приладів;
 • повний діапазон геологічних і геодезичних послуг, які виконуються окремо і в комплексі;
 • бездоганність якості і помірність вартості - гарантуються.

Досвід і увага до дрібниць дипломованих інженерів-геодезистів забезпечують відсутність помилок на всіх етапах нівелювання і надійність майбутньої інженерної споруди.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок