Кадастровий план – що це?

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Кадастровий план - що це?

Кадастровий план землі - невід'ємний елемент правовстановлюючої документації, яка ідентифікує, описує кордони, містить загальні та географічні відомості по конкретній ділянці. Швидко і недорого оформляє документ допоможе інженерно-дослідницька компанія «ГеоПлан». Наші замовники отримують:

 • перевірених часом інженерів-землевпорядників;
 • вимірювальні інструменти з оновленими сертифікатами;
 • готовий документ, підготовлений з дотриманням встановленого регламенту.

Заходьте на сайт, знайомтеся з прайсами, читайте статті блогу ГеоПлан і залишайте заявки по телефону або на email.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі в Києві та по всій Україні

отримати консультацію

Постановка на кадастровий облік

В Україні діє єдина реєстраційна кадастрова система. У процесі постановки на облік земельна власність набуває унікальний номер з 4 цифрових комбінацій визначених Кабміном України, який:

 • не може використовуватися в інших областях країни;
 • не змінюється при зміні власника наділу;
 • дозволяє відстежувати історію передачі прав на конкретні угіддя.

Оновлення унікального номера можливо в двох випадках: конфігураційні зміни та скасування реєстрації. Присвоєний ділянці унікальний номер вноситься в держземкадастр на постійне зберігання і ніколи повторно не присвоюється. Цифрові комбінації кадастрового номера і класифікатор, що розділяє територію країни на зони з конкретним кодом, дозволяють визначити місце розташування земельної власності.

Вартість геодезичних вишукувань

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Кадастрова зйомка земельної ділянки

  від 3 500 грн.

 • Трасопошукові роботи

  від 2 200 грн./виїзд

Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде значно нижчою ніж ціна виконання робіт окремо.

Загальний кадастровий план

Загальний картографічний документ створюється в процесі реєстрації наділу, містить текстові та схематичні розділи, які дозволяють ідентифікувати ділянку.

 • Загальна частина включає в себе ключові технічні параметри нерухомості: кадастрові номер і вартість, точна адреса з описом місцевості, дані власника і виконавця з реквізитами юросіб.
 • Графічна частина складається з креслення, на який нанесені всі містобудівні та комунікаційні елементи, що дає максимальне уявлення про розміщених на території об'єктах, аж до планування споруд.
 • Конфігураційна частина також присвячена графічної інформації - геометричній формі з точними координатами поворотних точок, чітко визначають межі наділу.
 • Текстова частина - об'єднує попередню графічну інформацію і описує в текстовому форматі параметри ділянки та інші дані.
 • Уточнювальна частина створюється при наявності майнових обтяжень.

Розділи дотримуються вимоги кадастрового плану , але кількість і вміст можуть варіюватися в залежності від типу нерухомості. Оскільки актуальність документа не встановлена законодавством, одного разу оформлений кадастровий план або паспорт можна використовувати безстроково. Оновлення документів потрібно, якщо з'єднують кілька сусідніх наділів, прилаштовують нові кімнати до будинку або зводять з нуля додаткові будови.

Різновиди документа

Кадастровий план ділиться на дві основні групи: особисту і публічну. У першому випадку документ видається при операціях купівлі-продажу і оформленні правовстановлюючої документації. У другому - документ розміщується на офіційному ресурсі Держземкадастру для публічного перегляду. Крім основних двох груп, численні різновиди виділяють в залежності від типу нерухомості, для якої складається кадастровий план.

 • Межовий тип - встановлює поворотні точки, що визначають геометрію ділянки і кордонів з сусідами. Складається з топографічного і текстового розділу, готується до оформлення кадастрового паспорта.
 • На окремі земельні ділянки - залежать від ситуації і відрізняються від межових зазначенням всіх містобудівних елементів з докладним описом.
 • Кадастровий план території - це описи всіх важливих об'єктів, які становлять для міст, поселень і кварталів.

Документ не обмежується цими різновидами і може складатися на житло, споруди або незавершене будівництво. Виготовлення кадастрових планів є організаціям з відповідною ліцензією, вимірювальним обладнанням, в штат яких зараховано 2 і більше інженера-землевпорядника з підтвердженою кваліфікацією.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок