Гідрографія в Києві і області

Сьогодні на зв`язку
Лелека Дмитро Ведучий спеціаліст

Гідрографія в Києві і області

Гідрографія - це наука, яка вимірює, описує і прогнозує протягом часу зміни фізичних особливостей водної поверхні землі. На основі зібраної інформація складають навігаційні карти, які забезпечують безпеку судноплавства та інших видів діяльності.

Звертайтесь в компанію «ГеоПлан», та наша злагоджена команда вирішить навіть найскладніші задачі вКиєві та по всій Україні

отримати консультацію

Що таке гідрографічні роботи

Інженерно-дослідницька компанія « ГеоПлан » надає в Києві і області послугу гідрографічної зйомки. Використання багатопроменевих ехолотів приносить замовникам інформацію корисну:

 • для обслуговування портів;
 • благоустрою пляжів;
 • будівництва ГТС і житлових будинків на узбережжі;
 • прокладки комунікаційних ліній.

Надання комплексних гідрографічних робіт дозволяє за допомогою тахеометра виміряти протяжність берегової лінії, визначити основні типи грунту і дізнатися , де пролягає глибина промерзання грунту.

Залежно від призначення проектованих споруд виділяють рекогносцировочні, полегшені і спеціальні гідрографічні роботи. Перші два типи робіт виконуються на передпроектній стадії будівництва. На ділянках з обмеженою протяжністю проводиться прибережна топографічна зйомка і визначається глибина промерзання землі. Реалізація спеціальних гідрографічних робіт можлива в ході досліджень, будівництва та активного використання об'єктів.

Після камеральної обробки зібраних даних , замовник отримує детальний підсумковий план . Поряд з необхідними відомостями, в документі вказується прогнозована глибина промерзання грунту в Києві. Гранична точність наших знімальних масштабів і глибинних замірів гарантує створення достовірної і надійної проектної документації - основи безпечного зведення та експлуатації малоповерхових будівель на березі річки або моря.

Вартість геодезичних вишукувань

Послуга

ЦІНА, ГРН

 • Виміри глибин, зйомка дна. Гідрографічна зйомка дна водойми

  від 3000 грн./1га

 • Геодезична основа

  від 2 500 грн./1га

Важливо! Вартість виконання повного комплексу послуг буде набагато нижче ніж ціна виконання робіт окремо.

Що передбачає виконання послуги

Глибина промерзання землі - показник, який впливає на міцність фундаментної конструкції. Виконання гідрографічних робіт дозволяє порівняти, наскільки нормативна глибина промерзання грунтів збігається або відхиляється від прогнозованого значення, зазначеного в підсумковому плані. Послуга гідрографічної зйомки, пропонована в комплексі , відрізняється розумною ціною і включає в себе:

 • донну зйомку;
 • топозйомку берегової лінії до початку облаштування;
 • координування планової і висотної прив'язки всіх об'єктів на досліджуваній прибережній локації.

Випробування донного грунту дає можливість оцінити безпеку і встановити швидкість течії водойми , а ехолот визначити точну глибину і перепади дна.

Наш сайт дозволяє читати статті блогу Геоплан , знайомитися з прайсами і замовляти послуги по телефону або онлайн.

Чи була корисною стаття?

0 / 5. 0

Отримати консультацію з геологічних і геодезичних вишукувань, а також аерофотозйомки та буріння свердловин Ви можете у наших фахівців

+38 (093) 917-30-30|+38 (068) 917-30-30

Або замовте

зворотній дзвінок